Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm. 7639
Twee Japanse schalen + Chinese kom Ø 18,2 cm.
Startprijs 40 EUR
Antieke WMF wandplaat 2085
Antieke WMF wandplaat
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Wandpetroleumlamp 2078
Wandpetroleumlamp

Resultaat:

100 EUR

Drie-delige salonset 4120
Drie-delige salonset
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. 7160
Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4113
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Chinees tafel/kamer scherm 7153
Chinees tafel/kamer scherm
Startprijs 1.500 EUR
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm. 7146
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Startprijs 80 EUR
Chinese hocker 4106
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Verkocht
18e Eeuwse Chinese theebus 7603
18e Eeuwse Chinese theebus

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Twee Japanse sierschotels 7596
Twee Japanse sierschotels

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kleine Afrikaanse speeltafel 4070
Kleine Afrikaanse speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR

Chinese celadon vaas, H 14,5 cm. 7589
Chinese celadon vaas, H 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers 7110
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR
5-Delig Chinees Imari kaststel 7103
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR
Verkocht
Nishapur kruik, Iran 2042
Nishapur kruik, Iran

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden 7096
Twee Chinese borden

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Antieke hangtelefoon, 1900 2035
Antieke hangtelefoon, 1900
Startprijs 220 EUR
Verkocht
Zeldzame messing tabaksdoos 2028
Zeldzame messing tabaksdoos

Resultaat:

250 EUR

18e Eeuws secretaire, 1760 4020
18e Eeuws secretaire, 1760
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR