Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee paar zilveren oorstekers met diamant
Startprijs 50 EUR

Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met diamant. Een paar zilveren oorknoppen, 925/000, bewerkte hartvorm bezet met diamantjes. 8,5x8,5mm. en een paar zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. R...

D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR

Dirk Peter van Lokhorst. 1848 - 1894. Koeien bij drenkplaats. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.

Zilveren armband met barnsteen
Resultaat: 50 EUR

Zilveren armband, 92,5/000, met barnsteen. Armband met ovale schakels met barnsteen en ronde barnsteenkralen als tussenschakel. Breedte 9 mm. lengte 19,3 gram. ca 8,3 gram. In goede staat.

Zes Chinese Imari borden Ø 18 cm.
Startprijs 400 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Edmond Wingen, Riviergezicht met woonboot
Startprijs 90 EUR

Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Chinese theebus
Resultaat: 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.

Drie delen Chinees porselein
Resultaat: 100 EUR

Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Japanse sierschotels
Resultaat: 60 EUR

Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.

Gouden ring met granaat
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met granaat. Ring met een grote zeskantige gevormde soort ster bezet met 6 ruitvormig geslepen granaten en 6 vierkant geslepen granaten. Grootte kop 18x18mm, ø54, ca 4,1 gram...

H. van Os - Delhez, Boerderij met boer en boerin
Startprijs 250 EUR

Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.

Renard, Strandgezicht
Startprijs 180 EUR

Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.

Kleine Afrikaanse speeltafel
Resultaat: 90 EUR

Kleine Noord Afrikaanse opklapbare speeltafel met intarsia. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 32 x 32 cm. In goede staat.

Louis Philippe secretaire
Resultaat: 450 EUR

Duits Louis Philippe secretaire van essenhout. Twee-delig. Met kroon en tollen. Circa 1860. Afmeting: 200 x 112 x 63 cm. In goede originele staat.

Familie Rose kom Ø 13,2 cm.
Resultaat: 150 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kom met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 13,2 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Startprijs 300 EUR

Lot Chinees porselein. 1x Drie-delige kom, Familie Rose + losse standring met deksel + bodemmerk. Met erotische voorstelling binnenin en optocht decor. Afmeting: 10 - 11 cm. In goede staat.

Franse spiegel opzetkast, 1880
Resultaat: 400 EUR

19e Eeuwse Franse notenhouten spiegelopzetkast. Circa 1880. Afmeting: 212 x 94 x 40 cm. In goede staat.

Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 25 EUR

Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.

Chinese Familie Verte vaas, H 27 cm.
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met draak/feniks decor. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed
Resultaat: 500 EUR

Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.

George Seveau, Kerk in Parijs
Resultaat: 30 EUR

George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Vier 17e - 18e eeuwse Kang Xi borden Ø 15,5 cm.
Resultaat: 200 EUR

Vier 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met sprinkhaan/floraal decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: Ø 15,5 cm. In goede staat.

Perzische kruithoorn
Resultaat: 100 EUR

Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke karabijn WO I
Resultaat: 425 EUR

Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.