Twee 19e eeuwse mahoniehouten theestoven. Eén met messing binnenbak. Beschadigd. Afmeting: 41 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Ton Schulten. 1938. Ootmarsum. Nr. 73/180. Coulissen landschap. Titel: Over de heuvels. 2008. Litho op papier. Afmeting: H 43 x B 113 cm. In goede staat.
Lot Heilig kruisbeelden, + Corpus Christi + devotia. Brons en composiet. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 53 cm. In goede staat.
Hank Beelenkamp. 1952 - .Bronzen figuur. Meisje. Afmeting: 13,5 x 11 x 8 cm. In goede staat.
Statenbijbel met zilver, 833/000. Statenbijbel met oude en nieuwe testament, met bewerkte lederen kaft voorzien van zilveren rand, hoekstukken, elementen en 2 sloten. MT.: A.J.Nobel, Schoonhoven, jl.:...
Antieke poppen kruidenierswinkel + accessoires. Holland. Circa 1930. Afmeting: 20 x 44 x 18,5 cm. In goede staat.
Russisch ikoon. H. Simon Petrus. Krijtlaag blootgelegd, rond 1900 opnieuw beschilderd op ouder paneel. Afmeting: H 95,5 x B 34 cm. In goede staat.
Kapitale empire marmeren pendule met kariatiden en sphynxen. Le Roi a Paris. Carrara marmer + vuurverguld brons. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.
Lot zilver, 835/000, met een croquettelepel, 4 ijslepels en een botermesje, model Puntfilet. ca 134 gram. 11-15 cm. In goede staat.
Drie antieke bronzen dieren figuren. Twee beren en een neushoorn. Afmeting: 8 - 13 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Amsterdamse mahoniehouten wandklok met maanstand, datum aanduiding en wekker. Slagwerk op twee bellen. Afmeting: 114 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 22 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Jugendstil. Wandelende vrouw in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: H 45 x B 30 cm. In goede staat.
Kleine Hollandse Friese stoelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur op zwart marmeren sokkel. Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten 'longcase clock'. E. Will, Stumbels, Totness. Achtdaags-uurwerk, seconden aanduiding, dag aanduiding, halfuur-slag. Afmeting: H 230 cm. In zeer goede staat.
Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Friese stoelklok met wekker. Wijzerplaat bijgeschilderd. Verder in goede staat. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Kralenbeurs voorzien van zilveren beugel en rokhaak, 833/000. Kralentas met een gecontourneerde beugel versierd met guirlandes, graveerwerk en opgesoldeerde bokalen. MT.: Ludwig, Utrecht, jl.: K:1819....
Grote notenhout gestoken putti met bijenkorf. 20e Eeuw. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse stations-comtoise. Circa 1870. Halfuur-slag + datum. Afmeting: 42 x 30 x 17 cm. In goede staat.
Jan Ouwersloot. 1912 - 1975. Landschap watersnood Zeeland. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 51 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
12 Zilveren lepels met kristallen schaal op zilveren voet, 833/000. 12 Theelepels met een peervormige bak aan een deels getorste steel met floraal graveerwerk, 11 cm. En een suikerkom uit kristal met ...
19e Eeuwse Chinese/Japanse Yixing draken vaas met ringen. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse mahonie tafelklok. Circa 1910. Waterbury Clock & Co. USA. Halfuur-slag op bel + uurslag op gongspiraal. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...
Zilveren herinneringslepel, 833/000, getooid met een ruiter te paard en graveerwerk op de steel. Voorzien van gravure op de achterzijde van de bak: Jetze Hieltjes Brandsma, geboren 14 augustus 1888. M...
Monogram E.C.A. Mogelijk Elise Claudine Artzenius. 1902 - 1982. Bloem stilleven. Gouache op papier. Afmeting: H 27 x B 31 cm. In goede staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met peterselie decor. Onder andere; Kang Xi gemerkt. Chips + haarlijn. Afmeting: H 5,3 x Ø 8,2 cm. In redelijke staat.
Boulles-stijl tafelklok met imitatie schildpad, messing inleg + messing ornamenten. F.H.S. mechanisch uurwerk. Tweede helft 20e eeuw. Halfuur-slag op dubbele bel. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren miniatuur, 835/000, van een molen met draaiende wieken. MT.; A.F.Westerwaal, Amsterdam, 1900-1902. 6,7 cm, ca 17 gram. In goede staat
Wilhelmina wedstrijd biljart. Geheel in goede conditie. Afmeting: 230 x 115 cm.
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Duitse mahoniehouten Louis Philippe vitrine kast met schappen en lade. Circa 1860. Afmeting: 192 x 88 x 42 cm. In goede staat.
Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat
18e Eeuwse Duitse eikenhouten één-deurs broodspinde met sledepoten, origineel slot + sleutel. Afmeting: 115 x 54 x 90 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Henri Deux buffetkast met volle zuilen en snijwerk. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 138 x 54 x 250 cm. In goede staat.
C. Kloos. 1895 - 1976. Vrouwelijk naakt. Aquarel op papier. Afmeting: H 50 x B 32 cm. In goede staat.
Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltop-tafel. Afmeting: 72 x Ø 64 cm. In goede staat.
Cassette met zilveren specerijen set, 925/000, bestaande uit 2 rechthoekige bakjes met cannelures en een omgeslagen bewerkte rand. MT.: Swam & Adams, Birmingham, jl.:z:1899, 64x49mm, met 2 zilveren le...
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met fruit, bloemen en schenkkan. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Rorstrand Sweden theeservies. Bestaande uit: Theekan, 7 kop + schotels, melk/suiker set, plus extra schotels. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.
Eikenhouten schrijfbureau. Duitsland. Circa 1915. Met drie lades, twee deuren en origineel beslag. Afmeting: 79 x 135 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Twents interieur met boer. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Religieus eivormig object, silver plated, voorzien van een afbeelding van Maria met kind en aan de andere zijde een afbeelding van Jezus Christus. Geplaatst op 3 gekrulde poten. ø5x7cm. ca 118 gram. I...
Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.
Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...
Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, flex it bracelet met diamant, ca 0,10 ct. Gemerkt: Fope model Vendôme. Breedte 8 mm. ca 19,6 gram. In zeer goede staat. WVP €4300,-
Antiek Engels mahoniehouten kabinet met vier lades, twee deuren en messing beslag. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 200 x 132 x 51 cm. In goede staat.
Lot van 26 antieke Hollandse tegels met terpdorpen decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 x13 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.
Vierkante Chinees porseleinen snuffbottle met zotjes decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 8,7 cm. In goede staat.
Collier van zoetwaterparels, ø 9mm, en labradorietstenen, ø 12 mm, versierd met een witgouden cliphanger, 585/000, voorzien van grote zoetwaterparel. lengte 70 cm. Grootte hanger 26x12 mm, inclusief ...
Twee Duitse porseleinen vazen. 1x Witte Meissen vaas. 1x Heubach dekselvaas. Floraal/goud decor. Afmeting: H 22 - 40 cm. In goede staat.
Negen oude/antieke Chinees porseleinen Kantonese vazen met diverse decors + bodemmerken. 19e - 20e Eeuw. Eén vaas gerestaureerd + één vaas gelijmd. Afmeting: H 27 - 62 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse Goebel aardewerken buste van Frederick Chopin. Op houten basement. Tweede helft 20e eeuw. Gesigneerd G. Bochmann. Afmeting: In goede staat.
Twee werken van Mart Kempers. 1978. 1924 - 1993. Lithografie op papier. Dijk en Dijk-woning. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Collier van gitten voorzien van een geelgouden slot en hanger, 585/000, en diamant. Collier van ovaal gefacetteerde gitten, ø 10 mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting, ø 10 mm. In het midden va...
Twee antieke Hollandse gravures. 17e - 18e Eeuw. (1) Huys en bank van leeninge afte Lombaren. (2) Kooren Buers. Gravures op papier. Afmeting: H 12 x B 15 cm. In goede staat.
Vier delen Duits Kaiser porselein met Imari-stijl decor 'Yokohama'. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Twee dekselvazen, schemerlamp, bord. Afmeting: 21 - 34 cm. In goede staat.
Bank en twee fauteuils. Massief eiken. 20e Eeuw. In de stijl van 1820, Biedermeier. Onderin de bank drie laden. Afmeting: B 187 x D 89 x H 80 cm. Afmeting fauteuils: B 75 x H 80 x D 48 cm. Zithoogte: ...
Collier van cultivé parels, ø 5,5/6mm, bevestigd aan een geelgouden bolsluiting met ribbewerking. lengte 90 cm. (advies: opnieuw laten knopen.) In goede staat
Drie-delig antiek Villeroy & Boch Bonn keramieken kaststel. Duitsland. Met landschap decor. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: H 30 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.
Zilveren choker, 925/000, met emaille, markesiet, parel en opaal. Zilveren getorst collier met in het midden een ovaal gecontourneerd element symmetrisch versierd met venster-emaille, parels, opaal en...
Ongesigneerd. Circa 1900. Dorpstraat met figuren. Afmeting: H 11,5 x B 18,5 cm. In goede staat.
Zes delen miniatuur porselein. Europa + China. 20e Eeuw. Eén cilinder vaas gerestaureerd. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.
Eikenhouten Hollands dressoir met origineel beslag, klauwpoten en marmeren blad. Twee lades + vier deuren. Circa 1900. Afmeting: 96 x 184 x 57 cm. In goede staat.
Geelgouden schakelring, 585/000, met diamant. Schakelring met 3 rijen bolle schakel. In het midden zijn 5 schakels bezet met een klein singlecut geslepen diamant, totaal ca 0,05 ct. Breedte 10 mm. ø c...
Oud Perzisch bidkleed. Aardetinten. Afmeting: 210 x 84 cm. In redelijke staat.
Luciën v.d. Pluym. 1916 - 1993. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse fayence papborden met bloemvaas decor. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan Sirks. 1885 - 1938. Schepen in haven Rotterdam. Ets op papier. Afmeting: H 20 x B 26 cm. In goede staat.
Geelgouden hart, 750/000, met groene stenen. Gematteerde harthanger met getorste rand aan weerskanten van het hart bezet met 7 rond cabouchon geslepen groene stenen. Grootte 35x30mm, inclusief oog. ca...
Chinese handgestoken walnoot met figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: circa 4 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Duits Zwiebelmuster Stadt Meissen porselein. Circa 1930. Bestaande uit: vier schalen + sauciere. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 24 - 48 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat
Duits Hutschenreuther Bavaria Dresden servies met floraal/goud decor. Bestaande uit: acht grote borden, acht ontbijtborden, acht diepe borden, twee dekselschalen, twee open schalen en sauciere. Afmeti...
Rob Vogtschmidt. Hollandse School. Riviergezicht met boten, vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Grote geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Vierkante broche met een bolle opengewerkte rand met florale bewerking en bezet met een smaragd geslepen grote citrien. 23x16,5mm. ca 16,6 gram. Grootte ...
Piet Flint, 1935. 1895 - 1987. Deventer School. Stilleven, vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.
18e Eeuwse Delftse Fayence boterpot met messing deksel. Onduidelijk monogram. Afmeting: 13 x 20 x 13 cm. In goede staat.