Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR

Chinese celadon Quan Yin met groen glazuur. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Vier Chinese borden
Resultaat: 110 EUR

Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen borden. Floraal/landschap decor. Twee borden haarscheur. Afmeting: Ø 14 - Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Vier delen 18e eeuws Chinees porselein
Startprijs 80 EUR

Vier delen 18e eeuwse Chinees porselein. Bestaande uit: Queng Lung melkkan, restauratie. Dekseldoos, haarlijnen bodem. Queng Lung schaal, haarlijn. Queng Lung potje, chip. Afmeting: 5 - 15 cm. In rede...

Grote Kang Xi kom Ø 19,5 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote Chinees porseleinen Kang Xi kom met tuin/coulissen decor + bodemmerk professioneel gerestaureerde haarlijn en chipjes. Afmeting: 17e - 18e Eeuw. Afmeting: H 9 x Ø 19,5 cm. In goede staat.

Eiken kapstok, 1900
Resultaat: 45 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kapstok. Neo renaissance. Circa 1900. Afmeting: 37 x 110 x 17 cm. In goede staat.

Gouden hart met groene stenen
Startprijs 325 EUR

Geelgouden hart, 750/000, met groene stenen. Gematteerde harthanger met getorste rand aan weerskanten van het hart bezet met 7 rond cabouchon geslepen groene stenen. Grootte 35x30mm, inclusief oog. ca...

Lot Japans of Chinees eierschaal-porselein, 1900
Resultaat: 50 EUR

Lot Japans of Chinees porseleinen eierschaal kop en schotels. Bestaande uit: Vijf kopjes, drie schotels en twee deksels. Circa 1900. Met floraal decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 5 - Ø 11,5 cm...

Gouden ring met zirconia
Startprijs 90 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met zirconia. Ring, Tiffany model met een zirconia. Breedte ring 6,5mm. ø55. ca 3,6 gram. In goede staat

Franse klokkast
Startprijs 400 EUR

Franse boulle-stijl klokkast met marqueterie, bronzen versieringen en floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 22 cm./198 cm. In goede staat.

Hindelopen stoel + klaptafel
Resultaat: 80 EUR

Oude/antieke Hindelopen klaptafel + stoel. Handbeschilderd. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 64 x 58 x 75 cm. / 112 x 46 x 49 cm. In goede staat.

Chinese gemberpot Ø 14 cm.
Resultaat: 750 EUR

Chinees porseleinen gemberpot. Familie Verte met bodemmerk. Afmeting: H 12 x Ø 14 cm. In goede staat.

Gouden hanger met citrien
Startprijs 250 EUR

Grote geelgouden hanger, 585/000, met citrien. Vierkante broche met een bolle opengewerkte rand met florale bewerking en bezet met een smaragd geslepen grote citrien. 23x16,5mm. ca 16,6 gram. Grootte ...

Antiek Engels kabinet, 1900
Startprijs 400 EUR

Antiek Engels mahoniehouten kabinet met vier lades, twee deuren en messing beslag. Twee-delig. Circa 1900. Afmeting: 200 x 132 x 51 cm. In goede staat.

Zeven sloten (925 gekeurd)
Startprijs 60 EUR

Zeven zilveren sloten, 925/000, met vergulde bovenzijde bezet met amethist, robijn, smaragd, saffier en zirconia's. In bloemvorm. ø 21mm. Nieuw. Totaal ca 58 gram.

Antieke eiken theetafel, 1920
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten barok-stijl theetafel. Circa 1920. Afmeting: 69 x 68 x 47 cm. In goede staat.

Granaat armband
Startprijs 120 EUR

Granaatarmband met geelgouden sluiting, 585/000. Armband van 2 rijen gefacetteerde granaatstenen, ø 5mm, bevestigd aan een ronde sluiting met geschulpte rand met granaat. ø slot 14 mm. lengte 18 cm. I...

Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR

Fr. Peter. Duitse School. 20e Eeuw. Zonnig landschap met Duits dorp. Olieverf op paneel. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Oorstekers met camee
Startprijs 100 EUR

Oorstekers, 416/000, met camee. Achtkantige oorstekers met een bewerkte rand en bezet met een schelpcamee voorzien van een portret van een vrouw. 11,5x12,5,mm. ca 3,0 gram. In goede staat