Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese pijpvaas, H 36 cm. 7203
Chinese pijpvaas, H 36 cm.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
S. Jonker, Haan met kip 1347
S. Jonker, Haan met kip

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4113
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Oude Chinese vaas als lampenvoet 7196
Oude Chinese vaas als lampenvoet
Startprijs 800 EUR
Chinese hocker 4106
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Twee Chinese vazen 7189
Twee Chinese vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk 1311
Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Kleine Afrikaanse speeltafel 4070
Kleine Afrikaanse speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm. 7160
Twee Chinese kommen Ø 12,5 - Ø 15,7 cm.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (7x) 7703
Lot Chinees porselein (7x)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Franse spiegel opzetkast, 1880 4056
Franse spiegel opzetkast, 1880

Resultaat:

400 EUR

Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk 1304
Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startprijs 50 EUR
Chinees tafel/kamer scherm 7153
Chinees tafel/kamer scherm
Startprijs 1.500 EUR
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm. 7146
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Startprijs 80 EUR
Twee Chinese vazen 7696
Twee Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
Lot Chinese deksels 7689
Lot Chinese deksels
Startprijs 300 EUR
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats 1297
D.P. van Lokhorst, Koeien bij drenkplaats
Startprijs 200 EUR
Bonbonschaal met zilver 249
Bonbonschaal met zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Chinese ceremoniële disc Ø 15,5 cm. 7682
Chinese ceremoniële disc Ø 15,5 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR