Lot met negen zilveren borstels, 833/000, ovale modellen voorzien van een bewerkte rand met daarbinnen een voorstelling met figuren. 10-12 cm. In goede staat.
Acht zilveren borstels, 833/000, 7 ovale modellen en een rechthoekig model voorzien een bewerkte rand en diverse decoraties in het midden. 10-14cm. In redelijk goede staat.
Grote zilveren soepsleef, 800/000, met een ronde bak en een steel uitlopend in een punt. Voorzien van monogramgravure: PDB. 37 cm. ca 203 gram. Nette restauratie aan de bak. In goede staat
Paar zilveren schoengespen, 833/000, versierd met muntjes en floraal decor. 8,5x5,5cm. totaal ca 50 gram. MT.: J.C. van der Ree, Schoonhoven. 1907-1926. In goede staat
Zilveren doos, 925/000. Rechthoekige doos met scharnierend deksel voorzien van een houten interieur. 11,5x9x5cm. MT.: Richard Comyns, London, jl.: q:1931. Wat kleine deukjes verder in goede staat.
Kristallen odeurflacon met goud, 585/000. Peervormige liggende flacon met slijpwerk voorzien van een geelgouden kraag en dop met graveerwerk en cannelures. 5x12cm. In goede staat
Antieke zilveren houder, versierd met voluten en florale bewerkingen. Voorzien van scharnierend deksel. 9x3,5cm. ca 35 gram. Vermoedelijk rond 1780. Iets gedeukt aan de onderzijde. In goede staat
Lot met 6 zilveren borstels en een zilveren bovenkant zonder borstel. Ovale en rechthoekige modellen met diverse voorstellingen. 14-16 cm. In goede staat. Diverse gehaltes.