Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm. 7146
Twee Chinese Imari vazen, H 11 cm.
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Oude Chinese tafel met drie lades 4206
Oude Chinese tafel met drie lades

Resultaat:

120 EUR

Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7782
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Zilveren dameshorloge 637
Zilveren dameshorloge

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Maurice Lacroix horloge 630
Maurice Lacroix horloge

Resultaat:

80 EUR

Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers 7110
Twee Chinese Cheng Lung wijnkoelers
Startprijs 2.000 EUR
5-Delig Chinees Imari kaststel 7103
5-Delig Chinees Imari kaststel
Startprijs 1.400 EUR
Antieke armleunstoel, 1880 4170
Antieke armleunstoel, 1880
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Halve maantafel 4163
Halve maantafel

Resultaat:

170 EUR

Grote wandkast 4156
Grote wandkast
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Twee Chinese borden 7096
Twee Chinese borden

Resultaat:

350 EUR

Kleine Chinese flacon 7746
Kleine Chinese flacon
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Twee Franse Napoleon II kandelaren 2135
Twee Franse Napoleon II kandelaren

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Jardiniere met wild voorstelling 2128
Jardiniere met wild voorstelling

Resultaat:

50 EUR

Chinese vleesschaal 7739
Chinese vleesschaal
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gouden schakelring 594
Gouden schakelring

Resultaat:

200 EUR

Zilveren stuivertjes armband 587
Zilveren stuivertjes armband
Startprijs 60 EUR
Gouden broche onyx en parel 580
Gouden broche onyx en parel
Startprijs 150 EUR
Drie-delige salonset 4120
Drie-delige salonset
Startprijs 280 EUR
Verkocht
Antieke naaitafel, 1880 4113
Antieke naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Chinese hocker 4106
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Zeldzame 18e eeuwse kraantjeskan 2092
Zeldzame 18e eeuwse kraantjeskan
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR