Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen figuur, Justitia 5076
Bronzen figuur, Justitia

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Dame in catsuit 5073
Bronzen figuur, Dame in catsuit

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Beeld van Ingrid Breuers 5032
Beeld van Ingrid Breuers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee giraffenkoppen 5025
Twee giraffenkoppen

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote houtgestoken zeemeermin 5021
Grote houtgestoken zeemeermin

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Twee Jugendstil beelden 5002
Twee Jugendstil beelden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Groot Perzisch kleed, 320 x 202 cm. 4510
Groot Perzisch kleed, 320 x 202 cm.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Vitrinekast (wortelnoten) 4210
Vitrinekast (wortelnoten)

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Hollands theekastje 4149
Hollands theekastje

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kamerscherm in rococo-stijl 4130
Kamerscherm in rococo-stijl

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee wandvitrines 4100
Twee wandvitrines

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Spiegel met gouden lijst 4087
Spiegel met gouden lijst

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lederen armleunstoel 4086
Lederen armleunstoel

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Hollandse commode 4080
Hollandse commode

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antieke nachtklok, 1890 3543
Antieke nachtklok, 1890

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Chinees houtwerk 2315
Chinees houtwerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Gouden dukaat 1972 2154
Gouden dukaat 1972

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Franse theekist met flacons 2070
Franse theekist met flacons

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Likeurkkelder met boulle 2000
Likeurkkelder met boulle

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Oesters met citroen 1315
C. Cornelisz, Oesters met citroen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
T.H. Wouterse, Gezicht op Dordrecht 1310
T.H. Wouterse, Gezicht op Dordrecht

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Handingekleurde gravure 1303
Handingekleurde gravure

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Divers 1215
3x Divers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen 1128
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR