Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Justitia
Resultaat: 90 EUR

Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame in catsuit
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Beeld van Ingrid Breuers
Resultaat: 80 EUR

Keramieken beeld van Ingrid Breuers, 1981. Vogel in boom met kat. Afmeting: 26 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Twee giraffenkoppen
Resultaat: 200 EUR

Twee geglazuurde giraffenkoppen. Keramiek. Duitsland. 60-er Jaren. Afmeting: H 35 - 36 cm. In goede staat.

Grote houtgestoken zeemeermin
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.

Twee Jugendstil beelden
Resultaat: 140 EUR

Twee antieke Franse Jugendstil figuren. Musique naar Kossowski. Circa 1890. Compositie metaal op zwart marmeren basement. Afmeting: 49 - 50 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 320 x 202 cm.
Resultaat: 325 EUR

Groot Perzisch kleed. Rood-blauw, floraal. Afmeting: 320 x 202 cm. In goede staat.

Vitrinekast (wortelnoten)
Resultaat: 700 EUR

Kleine Hollandse Barok wortelnoten vitrine opzetkast met origineel beslag en klauwpoten. Circa 1800. Afmeting: 210 x 120 x 32 cm. In goede originele staat.

Hollands theekastje
Resultaat: 110 EUR

Hollands geëboniseerd theekastje met snijwerk en facet geslepen glas. 19e Eeuw. Afmeting: 90 x 63 x 40 cm. In goede staat.

Kamerscherm in rococo-stijl
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuws notenhouten kamerscherm in rococo-stijl. Met hand beschilderd linnen doek. Afmeting: 104 x 58 x 37 cm. In goede staat.

Twee wandvitrines
Resultaat: 100 EUR

Twee antieke Hollandse barok-stijl wandvitrines. Circa 1900. Notenhout + eiken. Afmeting: 70 - 80 cm. In goede staat.

Spiegel met gouden lijst
Resultaat: 190 EUR

Vergulde halspiegel met kroon en facet geslepen spiegelglas. Afmeting: H 132 x B 58 cm. In goede staat.

Lederen armleunstoel
Resultaat: 160 EUR

Lederen armleunstoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 92 x 65 x 90 cm. In goede staat.

Hollandse commode
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten barok commode met geschulpt blad, klauwpoten en bronzen beslag. Afmeting: 81 x 89 x 45 cm. In goede staat.

Antieke nachtklok, 1890
Resultaat: 275 EUR

Antieke nachtklok met albasten voet +messing. Circa 1890. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

Chinees houtwerk
Resultaat: 50 EUR

Antieke Chinese houtgestoken standaard met floraal decor. Afmeting: 14 x 17 x 7,5 cm. In goede staat.

Gouden dukaat 1972
Resultaat: 140 EUR

Gouden dukaat 1972. Parvae Crescunt Concordia. 983/1000. Oplage 29205 stuks. Geslagen onder Juliana. Proof Like. Gewicht: circa 3.494 gram. Afmeting: Ø 2 cm. In goede staat.

Franse theekist met flacons
Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.

Likeurkkelder met boulle
Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse likeurkelder met boulle en bronzen lijstwerk. Geen inhoud. Afmeting: 30 x 41 x 28 cm. In zeer goede staat.

C. Cornelisz, Oesters met citroen
Resultaat: 170 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

T.H. Wouterse, Gezicht op Dordrecht
Resultaat: 140 EUR

T.H. Wouterse. Circa 1900. Gezicht op Dordrecht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 80 cm. In goede staat.

Handingekleurde gravure
Resultaat: 110 EUR

17e Eeuwse Hollandse gravure. Amsterdam 1663. Olfert Dapper. Nette aftekening van D'oude en nieuwe Roojingh der Stadt Amsterdam. Handingekleurd. Lichte vochtvlekken. Afmeting: H 28 x B 36 cm. In rede...

3x Divers
Resultaat: 35 EUR

Drie maal divers. Bestaande uit twee steendrukken, 19e - 20e eeuw. Eén gravure 1776, IJ-gezicht Amsterdam. Op papier. Afmeting: 18 - 29 cm. In goede staat.

Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Jan van Vucht Tijssen. 1884 - 1970. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 30 cm. In goede staat.