19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kamerscherm met geisha decor. In houtgestoken houder. Afmeting: 60 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen vazen. Floraal/papegaai/goud decor. Beschadigd/haarlijn. Afmeting: H 11 cm. In redelijke staat.
Gematteerde geslepen kristallen theebus op voet met zilveren montuur, 835/000, met fraaie dop met knop. MT.: C.J.Begeer, Utrecht ca 1970. ø7,5x15,5cm. In goede staat
Edmond Wingen. 1906 - 1971. Riviergezicht met woonboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 19 x B 24 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten armleunstoel met moderne stoffering. Neo renaissance. Circa 1880. Afmeting: 120 x 66 x 75 cm. In goede staat.
Chinees hout gestoken maantafel met marmeren blad en tussen de poten etages. Eind 20e eeuw. Afmeting: 81 x 84 x 43 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen Cheng Lung wijnkoelers met floraal decor. Afmeting: H 21 x Ø 21 cm. 1 pot heeft een haarlijn, verder in goede staat.
18e Eeuws vijf-delig Chinees porseleinen Imari kaststel. Floraal/feniks/goud decor. Beschadigingen. Afmeting: H 22 - 27 cm. In matige staat.
Henri van Os - Delhez. 1880 - 1976. Boerderij met boer en boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Chinees porseleinen borden met baars/floraal decor + vier tekens bodemmerk. Eén bord haarlijn + chip. Eén bord minimale chip. Afmeting: Ø 27,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote wandkast met aan beide zijden kastjes en facet geslepen glas. Afmeting: L 195 x H 95 x D 26 cm. In goede staat.
Renard. 21e Eeuw. Strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Floraal/goud/gecontourneerd. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
Landkaart van Gelderland en Zutphen met wortelnoten houten lijst. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 x B 56 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Penselenvaas, circa 1900, goed. Drakenkom, 19e eeuw, haarlijn. Kantonese vaas met krijger decor, goed. Afmeting: H 16,6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met vier tekens bodemmerk en druivenranken decor. Octagonaal. Enkele minimale chips. Afmeting: 7,5 x 12 x 12 cm. In goede staat.
Drie-delige salon zitgelegenheid. Bank + twee stoelen. Met blauw velours gestoffeerd. Barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 50 x 60 cm./90 x 138 x 52 cm. In goede staat.
Griekse ikoon. Pinksteren. Maria met de apostelen met vurige tongen in gebed. 19e Eeuw. Afmeting: H 51x B 37 cm. In goede staat.
George Seveau. 19e - 20e Eeuw. St. Etienne du Mont. Kerk te Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse naaitafel van notenhout. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 80 x 47 x 38 cm. In goede staat.
Chinese hocker van gestoken hardhout. 20e Eeuw. Afmeting: 65 x 35 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden. 1x groot, floraal decor, gelijmd. 1x klein, floraal decor, haarlijn + chips. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In redelijk/matige staat.
Perzische kruithoorn. Circa 1900. Messing bewerkte kruithoorn. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Antieke karabijn. Holland. WO I. Hembrug 1916. Nr. 3500. Onschadelijk. Afmeting: L 130 cm. In goede staat.