50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Twee Jugendstil beelden
Resultaat: 140 EUR

Grote houtgestoken zeemeermin
Resultaat: 375 EUR

Grote antieke houtgestoken zeemeermin met rest polychromie. Afmeting: 90 x 15 x Ø 70 cm. In goede staat.

Twee giraffenkoppen
Resultaat: 200 EUR

Beeld van Ingrid Breuers
Resultaat: 80 EUR

Bronzen figuur, Dame in catsuit
Resultaat: 130 EUR

Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd A.J. Dalou. Dame in catsuit. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Justitia
Resultaat: 90 EUR

Bronzen erotische vrouwe justitia. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.

Bronzen varken
Resultaat: 250 EUR

Koud beschilderd bronzen varken. 20e Eeuw. Afmeting: 14 x 19 x 7 cm. In goede staat.