Antiek terracotta geglazuurd beeld. Vrouw in zetel. Gemerkt Beesel Terrato. Circa 1920. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Twee antieke compositie metalen figuren. Dame + heer in 18e eeuwse kledij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Keramiek geglazuurd Jezus figuur met Heilig hart. Gesigneerd Terraco Draak Belgium. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Eikenhout gestoken Madonna. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Moderne loden sculptuur. Meisje met kind op hoge stoel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans houtgestoken figuur. Notenhout. Man met blaasinstrument. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Zuid-Duits houtgestoken wandreliëf. Schoorsteenveger. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Antieke Japanse bronzen plaquette met fluitiste. Verso Japans geschrift en signatures zijkanten plaquette. Afmeting: H 24 x B 9,5 x 0,8 cm. In goede staat.
Chinese bronzen boeddha op lotusbloem. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Moderne bronzen sculptuur op natuurstenen basement. Gesigneerd John Bier 1936. Acrobatengroep. Afmeting: 39 cm. In goede staat.
Bronzen, groen gepatineerde windhond op zwart marmeren basement. Gesigneerd Barye. 21e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op marmeren basement. Mogelijk Hank Beelenkamp. 1952 - . Afmeting: 12 x 7 x 8 cm. In goede staat.
Zwaar massief bronzen figuur. Griekse dame met kruik. 20e Eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Zes diverse oude Oosterse houten beelden. China/Indonesië. 20e Eeuw. Afmeting: H 14 - 31 cm. In goede staat.
Bronzen haan op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Antieke bronzen Christus met Heilig hart. Geplaatst op een coromandelhouten basement. Gesigneerd Schounare. Circa 1920. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Springend konijn. Afmeting: H 33 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 24 x 30 x 11 cm. 21e Eeuw. In goede staat.
Groot houtgestoken religieus figuur. Johannes de doper. Eind 19e eeuw. Afmeting: H 68 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Ridder met jachthoorn, op zwart marmeren basement. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 32 cm. In goede staat.
Antiek Duits bronzen figuur op zwart marmeren basement. Titel: Auf Reisen. Jongen met koffers. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Maria beeld door Josef Glück, Biberach. Circa 1920. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen beeld, dame op verguld basement. Twee-kleurig gepatineerd. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
Bronzen schedel op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste. Gesigneerd Derre la fonderie de Paris. Circa 1900. Emile Derre. 1867 - 1938. Afmeting: 19 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antieke gepolychromeerde terracotta roofvogel op rotsblok. Door Calendi. Nr. 1410. Circa 1900. Minimale chip. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Groot uit bergkristal geslepen beeldhouwwerk. Twee figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Grote bronzen uil op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws bronzen figuur. E. le Guillemin (1871). 1841 - 1907. Man met bajonet. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Antiek notenhouten gestoken schild met renaissance voorstelling. 19e of 17e Eeuw. Afmeting: 55 x 49 x 7 cm. In goede staat.
Afrikaans bronzen figuur. Gesigneerd Dermé. Daouda Derme 1953. Vrouw met stamper en vijzel. Afmeting: 38 cm. IN goede staat.
Antieke bronzen plaquette. 19e Eeuws met bachussen in lijst. Ongesigneerd. Afmeting: 15 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Marie d'Orleans (Jeanne d'Arc). Met gietstempel Parijs. Tweede helft 19e eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Antiek albasten figuur. Naakte dame. Door Emile Rizek. 1901 - 1988. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur. Hippolyte Moreau, 1832 - 1927. Meisje met gitaar en bloemenmand. Basement drie deuken. Verder in zeer goede staat. Afmeting: H 32 cm.
Groot 19e eeuws bronzen figuur door E. Provot. Man met ploeg en lauwertak. Arm gescheurd. Afmeting: H 51 cm. In redelijke staat.
Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Gemerkt Austria. Herdersjongen op muilezel. Afmeting: 16 x 15 x 6 cm. In goede staat.
19e Eeuwse bronzen soldaat met baard, cape, geweer en bajonet. Gesigneerd Emile Duhousset. 1823 - 1911. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Smid met aambeeld. Door A. Gaudez. 1845 - 1902. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote zware antieke bronzen visser of strandjutter door Hélo. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: H 64 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen beelden. Man en vrouw met kruiken. Inboorlingen van Noord Afrika (moor). Afmeting: H 36 -37 cm. In goede staat.
Gabriella Binazzi. Italië. 1950 - 1974. Design stuk. Grote kraanvogel met schelp en plated messing. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Antieke? massief bronzen neushoorn. Afmeting: 15 x 36 x 9 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur met benen gezicht. Man met mand. Door Secarel. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Gesigneerd R.J. Mene. Afmeting: 29 x 37 x 14 cm. In goede staat.
Grote moderne bronzen koe in cartoon-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 44 x 52 x 26 cm. In goede staat.
Groot bronzen figuur. Balthazar Balzak. Naar Rodin. W.L.Z. 2000/3. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: H 63 cm. In goede staat.
Twee grote marmeren wandplaquettes met Romeinse portretten. 19e Eeuw. Afmeting: H 43 x B 27 cm. In goede staat.