Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld 265
Zilveren kerkelijke kroon Heiligbeeld

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Twee schildpad-houders 266
Twee schildpad-houders

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Friese kerfsnede kist met zilverwerk 267
Friese kerfsnede kist met zilverwerk

Resultaat:

200 EUR

Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw 268
Bijbel met zilveren sloten, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR
Verkocht
Zilveren inktstel 269
Zilveren inktstel

Resultaat:

150 EUR

Zilveren beugel 270
Zilveren beugel
Startprijs 140 EUR
Zilveren tafelbel 271
Zilveren tafelbel
Startprijs 170 EUR
2 Zilveren zwavelstokdoosjes 272
2 Zilveren zwavelstokdoosjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Plated bouilloir 273
Plated bouilloir

Resultaat:

40 EUR

3 Bestekdelen zilver 274
3 Bestekdelen zilver
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot zilver 275
Lot zilver

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Druivenschaal met zilverwerk 276
Druivenschaal met zilverwerk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Zilveren bonbonmand 277
Zilveren bonbonmand

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5 Delen zilver 278
5 Delen zilver

Resultaat:

70 EUR

Zilveren miniatuur schilderij met klok 279
Zilveren miniatuur schilderij met klok
Startprijs 600 EUR
Twee zilveren gespen 280
Twee zilveren gespen
Startprijs 40 EUR
Ei vormig object 281
Ei vormig object
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Flacon met goudrand 282
Flacon met goudrand

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee kristallen flacons 283
Twee kristallen flacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Grote flacon met zilver 284
Grote flacon met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Odeurflacon met zilver 285
Odeurflacon met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Odeurflacon met zilver 286
Odeurflacon met zilver

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee odeurflacons 287
Twee odeurflacons

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee odeurflacons met zilver 288
Twee odeurflacons met zilver

Resultaat:

110 EUR