Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Wildschaar met zilver
Startprijs 70 EUR

Wildschaar/ Gevogelteschaar voorzien van zilveren grepen, 830/000, model puntfilet. 28 cm. Gebruiksporen met enkele deukjes, verder in goede staat.

Zilveren pasteischep
Startprijs 50 EUR

Zilveren pasteischep, 833/000, met gecontourneerde bak, getorste steel en een heft met parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.: z: 1909, 21,5 cm. Ca. 60 gram. In goede staat.

Zilveren roomstel
Startprijs 70 EUR

Zilveren roomkan en suikerpot, 925/000, op voet, met oorgrepen. Afmeting: 8,5 x 12,5 x 8,5 cm. In goede staat.

Zilveren kannetje
Resultaat: 180 EUR

Zilveren kannetje, 925/000, peervormig model versierd met een parelrand. MT.: J.M. van Kempen, Voorschoten, jl.:n:1872. 15x9x15cm. ca 220 gram. Wat kleine deukjes, verder in goede staat

Karaf met zilveren montuur
Startprijs 80 EUR

Kristallen schenkkaraf versierd met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet, met zilveren montuur op de hals met ketting verbonden aan de stop. 835/000. Voorzien van schenktuit en greep. ø14x3...

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen schenkkaraf met sterrenslijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. Voorzien van stop. ø12x41cm. In goede staat

Karaf op zilveren voet
Startprijs 60 EUR

Kristallen karaf op ronde zilveren voet met parelrand, 835/000. De karaf is voorzien van een schenktuit en greep. met stop. 14x11x38cm. In goede staat

Zilveren mand & roomlepel
Resultaat: 90 EUR

Zilveren bonbonmand en roomlepel, 835/000. Opengewerkt bonbonmandje in biedermeierstijl, op een ovale bewerkte voet, met florale greepjes. MT.: Niekerk, Schoonhoven, jl.: r:1977, 17x9x5cm, en een room...

Bonbonschaal met zilver
Startprijs 80 EUR

Kristallen schaal met zilveren voet en beugel, 833/000. Schaal met een gecontourneerde rand, geplaatst op een ronde voet versierd met floraal graveerwerk en voorzien van een opengewerkte gecontourneer...

Zilveren doos
Startprijs 480 EUR

Ronde zilveren doos, 835/000, met op het scharnierende deksel een voorstelling van een edel paar op een bankje. De zijkant van de doos is voorzien van cartouchen met voorstellingen van putti. ø 13x5c...

Karaffenset met zilver
Startprijs 150 EUR

Olie- en azijn tafelset met zilver, 833/000. Tafelset met 2 Boheems kristallen karafjes geplaatst op een gecontourneerd houten basement met zilveren getorste greep met zilveren ketting en banden om de...

Zilveren dekseldoos
Startprijs 200 EUR

Fraaie zilveren dekseldoos, 800/000, Djokja, rechthoekig model rijkelijk versierd met Djokja bewerking, geplaatst op 4 poten en voorzien van een houten interieur. 17x11x6cm. Gestempeld djokja silver. ...

Zilveren bestek
Startprijs 200 EUR

Zilveren serveercouvert, 833/000, met vork en lepel voorzien van een gecontourneerde steel versierd met een biedermeier filigrainbewerking. 29 cm. ca 206 gram. MT.: J.C.Sneltjes, Amsterdam jl.:X:1857....

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Zilveren bonbonschaal, 800/000, ovaal gecontourneerd model versierd met hamerslagdecor en ribben. 18x11x3cm. ca 97 gram. In goede staat

Zilveren rammelaar
Resultaat: 35 EUR

Fraaie zilveren bolrammelaar, 800/000, voorzien van afbeeldingen met kinderen en dieren. Met bijtring. ø3,9x10cm. Iets gedeukt, verder in goede staat.

4-Delig zilveren naaigerei in foedraal
Startprijs 80 EUR

Foedraal met zilveren naaigerei, 835/000, Zeskantige foedraal voorzien van een zilveren naaldenkoker, naald, vingerdop en schaar met zilveren grepen. 13x8x2cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. In goede s...

Zilveren herinneringslepel
Startprijs 70 EUR

Zilveren herinneringslepel, 833/000, met een dubbel getorste steel versierd met putti en bekroond met een figuur met juk. MT.: B.W. van Eldik, Zupthen, jl.: K:1920. ca 55 gram. 21 cm. In goede staat

Lot zilver met miniatuur en vingerhoed
Resultaat: 70 EUR

Lot zilver met 2 miniaturen en 4 vingerhoeden. Een miniatuur koets met figuren en een kar, 833/000. En 4 vingerhoeden. ca 54,1 gram. 2-7cm. In redelijk goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, 3 lichts, op een rond gecontourneerde voet voorzien van een gedraaide bewerking. MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund. 21x10x20cm. Met gevulde voet. In goede staat

Zilveren schaal
Startprijs 190 EUR

Zilveren schaal, rond gecontourneerde model met gezaagd culotten decor. Voorzien van medaillons en guirlandes. ø23cm. ca 251 gram. In goede staat. vermoedelijk Frankrijk 18e eeuw.

Lot bestek
Startprijs 80 EUR

Cassette met plated bestek. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 7 x 50 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar, 3 lichts
Startprijs 130 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, Art Deco stijl, om ronde bewerkte voet voorzien van gebogen armen met lichten voorzien van een lijnbewerking. 26x14x26cm. MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim. Met een gevulde voe...

Bestekcassette Georg Nilsson model Nordique
Resultaat: 200 EUR

Bestekcassette Gero, Art Deco stijl, zilver plated, 90, ontwerp van Georg Nilsson model Nordique, bestaande uit 6 tafelvorken, 6 -lepels, 5 dessertvorken, 6 -lepels, 6 tafelmessen en 6 dessertmessen m...

Zilveren zoutset in cassette
Resultaat: 130 EUR

Cassette met zilveren specerijen set, 925/000, bestaande uit 2 rechthoekige bakjes met cannelures en een omgeslagen bewerkte rand. MT.: Swam & Adams, Birmingham, jl.:z:1899, 64x49mm, met 2 zilveren le...