Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
304 Resultaten
Kavel: 289

Zilveren beugel met ketting

Startprijs 60 EUR

Tas met zilveren beugel, 833/000, rond opengewerkt model versierd met putti en vogels. MT.: F. Groot Broersma, Sneek. jl.:H:1917. Voorzien van ketting. 15 cm. In goede staat


Kavel: 290

Zilveren beugel met ketting, 1802

Startprijs 80 EUR

Grote antieke zilveren beugel, 925/000, met ketting. Gecontourneerde beugel voorzien van floraal graveerwerk. De beugel is voorzien van een ketting. MT.: J.J. Duwel, Schoonhoven jl.:I:1802. 16 cm. ca ...


Kavel: 291

Zilveren lodereindoos

Startprijs 50 EUR

Zilveren lodereindoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model o.a. voorzien van graveerwerk. MT.: C.J.Bruinings, Joure, 1849-1902. Mist een stukje, verder in goede staat. 3x3x5,5cm. ca 24 gram.


Kavel: 292

Zilveren melkkan

Startprijs 70 EUR

Zilveren melkkan, BWG, 12 loth, 750/000, gecontourneerd vierkant model voorzien van extra ribben op de hoeken. Met een gekrulde greep. 14x9x12cm. ca 110 gram. In goede staat


Kavel: 293

Zilveren Sirih tabaksdoos met notenkraker

Resultaat: 80 EUR

Zilveren tabaksdoos, BWG, voor Sirih pruimtabak, Indonesië. Grote ronde bewerkte doos verbonden met een kleine bloemvormige doos voor kalk. Rond 1900. ø9x8cm en 6x4cm. Totaal ca 219 gram. En een messi...


Kavel: 294

Zilveren spiegel

Startprijs 80 EUR

Fraaie zilveren handspiegel, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model, gemaakt uit 2 tasbeugels en een breipenhouder. Voorzien van floraal decor. 34x16cm. Diverse kleine restauraties. Verder in goede...


Kavel: 295

Zilveren geboortebeker

Resultaat: 60 EUR

Zilveren beker, 800/000, met omgeslagen rand en versierd met floraal graveerwerk met een cartouche voorzien van monogram: RM. MT.: Koch & Bergfeld, Bremen. ø6x7cm. ca 67 gram. In goede staat


Kavel: 296

Bijbel met zilverwerk

Startprijs 140 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft voorzien van een dubbel zilveren (verlengd)slot, 833/000, gecontourneerd en versierd met figuren. 16x10x6,5cm. In goede staat.


Kavel: 297

Bijbel met zilverwerk

Startprijs 260 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft, nieuwe testament, 1890, met goud op snee. Voorzien van zilveren hoekstukken en een dubbel gecontourneerd zilveren slot met graveerwerk. MT.:Fa. Jac. Gelderblom & Zoon, S...


Kavel: 298

Zilveren Zeeuwse gesp

Startprijs 50 EUR

Zilveren Zeeuwse gesp, 833/000, gecontourneerde gesp gemaakt uit filigrain met knoppen. 2 Knoppen ontbreken, verder in goede staat. 11x6cm. totaal ca 43 gram. In goede staat.


Kavel: 299

Twee zilveren borstels

Startprijs 60 EUR

Twee borstels met zilver, 833/000, ovale borstel voorzien van een zilveren schild met een afbeelding met figuren, 12x8cm, borstel zit los, en een rechthoekige borstel met zilveren schild met floraal d...


Kavel: 300

Lot messen (18x)

Startprijs 160 EUR

Lot met 18 messen. 8 Tafelmessen en 6 dessertmessen voorzien van een zilveren heft, 800/000, met gecontourneerde vorm, WMF. 26-22cm. En 4 tafelmessen met gecontourneerd plated heft. 23,5cm. Gebruikt, ...


Kavel: 301

Bijbel met zilveren sloten

Startprijs 150 EUR

Kirchen gesang buch, 1791, met lederen kaft en een dubbel zilveren gecontourneerd slot, versierd met figuren. 18x11x6cm. Kaft voorzien van craquele. In redelijk goede staat


Kavel: 302

Gouden potlood

Resultaat: 170 EUR

Geelgouden potlood, 585/000, deels versierd met een guilloche bewerking. 12,5cm. Voorzien van stalen mechanisme. Brutogewicht: ca 25 gram. In goede staat


Kavel: 303

Drie beursjes met beugel

Resultaat: 50 EUR

Lot met 3 beursjes, een zwart geborduurd tasje voorzien van een zilveren rechthoekige beugel versierd met graveerwerk, 833/000, Schoonhoven, jl.:H:1917, voorzien van ketting, 11 cm, een witmetalen beu...


Kavel: 304

Kornalijnen pijp met goudwerk

Startprijs 140 EUR

Kornalijnen pijpje versierd met 2 geelgouden banden voorzien van graveerwerk. 8 cm. In goede staat