M.J. Nefkens. 1866 - 1941. Zandafgraving in de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Molen bij 's Gravenzande. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Groot werk van Anton Heyboer. 1924 - 2005. Twee vrouwen. Plakaatverf op papier. Afmeting: H 106 x B 79 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met landarbeiders in hooitijd. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Landschap bij avond met wandelaar en eenden bij een plas genaamd het brouwers kolkje bij haarlem/ Overveen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 60 cm. In goede staat...
Geesje Mesdag-van Calcar. Twee vazen met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 41 x B 51 cm. In goede staat.
Jan Altink. 1885 - 1971. havengezicht met boten. Gouache op papier. Afmeting: H 48 x B 62 cm. Met expertise rapport. In goede staat.
E. From. Einar From. Noorwegen. 1872 - 1972. Bosgezicht met beek en rotsblokken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 53 x B 80 cm. In goede staat.
Charles Emile Jacque. 1813 - 1894. Franse School. Bosgezicht met schaapherder en vele schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 52 x B 73 cm. In goede staat.
A. de la Riviere. 1857 - 1941. Rotterdamse markt met figuren. Olieverf op linnen. Marouflé. Afmeting: H 19 x B 32 cm. In goede staat.
M. Sander? 1882. Duitse School. Berglandschap met bergmeer. Afmeting: H 68 x B 95 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Jezus Christus aan kruis in landschap. Met nature morte. Verso geparketteerd. Afmeting: H 76 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Hollands riviergezicht met windmolens. Aquarel op papier. Afmeting: H 19 x B 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 18e Eeuw. Verso Karel du Jardin, Royal Institution Edingburgh. Pastorale, vee-rustplaats met koe, stier, schapen en drinkende figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 29 x B 41,5 cm. In re...
Anton Karssen. 1945 - 2019. Hollands strandgezicht met bomschuiten en vissersvolk. Beetje craquelé. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
T. van Leent. 1807 - 1882. Herberg interieur met figuren bij kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In redelijk/goede staat.
Anna Maria Stork-Kruijff (1903). 1870 - 1946. Moederpoes met kittens. Gouache op papier. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.
J.H. Weissenbruch. 1824 - 1903. Haagse School. Landschap met boerderij, sloot en boot. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 58 cm. In goede staat.
Andy Warhol. Screenprint. Printer Rupert Jasen Smith New York. Publisher Ronald Feldman Fine Arts Inc. New York. Edition 150. Endagered Species. Vlinder. Lithografie op papier. Afmeting: H 96 x B 96 c...
Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. Hollandse School. Figuren in taveerne. Oudere restauratie. Afmeting: H 53 x B 61 cm. In goede staat.
A.H. Koningh. 1860 - 1945. Landschap met figuren bij brug en kasteel. Bitumen in luchtpartij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 52 cm. In goede staat.
Sam Schellink. 1876 - 1958. Drie lijsters in boom. Gouache op papier. Afmeting: H 51 x B 37 cm. In goede staat.
Bernardus Johannes Blommers. 1845 - 1914. Boeren familie in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In goede staat.
A.J. Zwart. 1903 - 1981. Boerderij met waterpartij, boerin en kippen. Bijzonder mooi werk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.