Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret 1336
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse gravures 1337
4x 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente 1338
Kees Broerse, Vakwerkhuis in Twente

Resultaat:

50 EUR

H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem 1339
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 30 EUR
2x 20e Eeuw, Landschappen 1340
2x 20e Eeuw, Landschappen
Startprijs 80 EUR
2x Onduid. gesign., Landschap met vee 1341
2x Onduid. gesign., Landschap met vee
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Dames portret, Mata Hari 1342
Dames portret, Mata Hari

Resultaat:

30 EUR

A. v.d. Heijden, Stilleven met jonge poezen 1343
A. v.d. Heijden, Stilleven met jonge poezen
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Fruit stilleven 1344
Ongesigneerd, Fruit stilleven
Startprijs 75 EUR
Verkocht
A. Joustra. Friese platbodems 1345
A. Joustra. Friese platbodems

Resultaat:

190 EUR

Onduidelijk, Havengezicht 1346
Onduidelijk, Havengezicht
Startprijs 100 EUR
Verkocht
S. Jonker, Haan met kip 1347
S. Jonker, Haan met kip

Resultaat:

100 EUR

H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant 1348
H.J. Bijvank, Eendenfamilie langs waterkant
Startprijs 240 EUR
Piet Flint, Stilleven 1349
Piet Flint, Stilleven
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Rie Bouters, Ikoon voorstelling 1350
Rie Bouters, Ikoon voorstelling

Resultaat:

160 EUR

R. Bertrand?, Rotterdam plan C 1351
R. Bertrand?, Rotterdam plan C
Startprijs 50 EUR
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap 1352
Monogram A.J.G., Indonesisch waterlandschap
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Man stopt pijp 1353
Ongesigneerd, Man stopt pijp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Johan Pietersen, Riviergezicht 1355
Johan Pietersen, Riviergezicht

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens 1356
J.A. van Kotter, Moederpoes met kittens

Resultaat:

110 EUR

C. Briels, Figuratieve voorstelling 1357
C. Briels, Figuratieve voorstelling
Startprijs 100 EUR
Verkocht
L. Scheen, Hollands wintergezicht 1358
L. Scheen, Hollands wintergezicht

Resultaat:

140 EUR

Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret 1359
Veronica Avirvarei, Hollandse ijspret
Startprijs 150 EUR