50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten 1360
Ongesigneerd, Herberg met 18e eeuwse soldaten

150 EUR

Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu 1362
Ongesigneerd, Twee kinderen met snoep onder paraplu
Startprijs 140 EUR
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn 1363
M. Ottee (Arnoud van Gilst), Brug bij Giethoorn
Startprijs 100 EUR
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht 1364
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht

80 EUR

Isaak Tirion, Gravure stad Goes 1365
Isaak Tirion, Gravure stad Goes

35 EUR

2x J.A. Smit, Tulpen 1366
2x J.A. Smit, Tulpen

110 EUR

A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's 1367
A. Egter van Wissekerke, map met 12 litho's

50 EUR

B. Jorin, Seringen 1368
B. Jorin, Seringen
Startprijs 30 EUR
Cornelis Kloos, Hollands landschap 1369
Cornelis Kloos, Hollands landschap

25 EUR

Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking 1370
Kopie naar A. Brouwer, De verzoeking
Startprijs 400 EUR
Onduid. gesig., Winters bosgezicht 1371
Onduid. gesig., Winters bosgezicht

50 EUR

Ongesigneerd, Figuren in park 1372
Ongesigneerd, Figuren in park

120 EUR

J. Plank, Figuur te paard 1373
J. Plank, Figuur te paard
Startprijs 150 EUR
Bannenberg, Schaapsherder met schapen 1374
Bannenberg, Schaapsherder met schapen

150 EUR

Ongesigneerd, Tulpen 1375
Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 50 EUR
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat 1376
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 40 EUR
B. Toscani, Abstracte collage 1377
B. Toscani, Abstracte collage

40 EUR

Ongesigneerd, Abstracte compositie 1378
Ongesigneerd, Abstracte compositie
Startprijs 200 EUR
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën 1379
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën

150 EUR

B. Elshout, Kippen in stal 1380
B. Elshout, Kippen in stal
Startprijs 40 EUR
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht 1381
F. Langeveld, Besneeuwd Hollands dorpsgezicht
Startprijs 160 EUR
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap 1382
C.A. van Assendelft, Boer met zeis in korenschoven landschap
Startprijs 360 EUR
Hugo Berten, Bloemstilleven 1383
Hugo Berten, Bloemstilleven
Startprijs 160 EUR