Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Borduurwerk in lijst, ca. 1858 1412
Borduurwerk in lijst, ca. 1858

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
A.R. Mauve, Bosgezicht 1181
A.R. Mauve, Bosgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw 1291
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
H.J. van de Poel, Stilleven met appels 1305
H.J. van de Poel, Stilleven met appels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Boerin legt was uit bij bloesemboom 1312
Onduid. gesig., Boerin legt was uit bij bloesemboom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht 1364
Naar Louis Apol, Hollands wintergezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Clement Boyer, Mediterraanse haven 1150
Clement Boyer, Mediterraanse haven

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam 1335
J. v.d. Heijden, Havengezicht Rotterdam

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Man stopt pijp 1353
Ongesigneerd, Man stopt pijp

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Eola Sutherland, Wintergezicht 1403
Eola Sutherland, Wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Hollandse haven 1163
Ongesigneerd, Hollandse haven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot 1186
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee Hollandse gravures 1268
Twee Hollandse gravures

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Biddende kinderen 1279
Ongesigneerd, Biddende kinderen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
H. Rhee, Stilleven 1324
H. Rhee, Stilleven

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret 1336
Siegfried Carels, Surrealistisch damesportret

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Jan Kagie, Duingezicht Texel 1391
Jan Kagie, Duingezicht Texel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Piet de Haan, Figuren op perron 1177
Piet de Haan, Figuren op perron

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer 1213
Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Corneille, Unique 1239
Corneille, Unique

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P.W. Millenaar, Stilleven 1258
P.W. Millenaar, Stilleven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven 1320
Ongesigneerd, Dorpsgezicht met haven

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
P. Rosier, Stilleven 1326
P. Rosier, Stilleven

Resultaat:

50 EUR