Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Toon Koster, Stadsgezicht met haven 1096
Toon Koster, Stadsgezicht met haven

Resultaat:

225 EUR

Meta Plückebaum, Meisje met pop 1097
Meta Plückebaum, Meisje met pop
Startprijs 200 EUR
Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel 1098
Josef Ginder? Poes op kleed. Olieverf op paneel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand 1099
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand

Resultaat:

120 EUR

Ongesigneerd, Dames portret 1100
Ongesigneerd, Dames portret
Startprijs 1.000 EUR
Brolsma, Hollands riviergezicht 1101
Brolsma, Hollands riviergezicht
Startprijs 140 EUR
H. Cassiers, Winters stadsgezicht Amsterdam 1102
H. Cassiers, Winters stadsgezicht Amsterdam
Startprijs 120 EUR
Verkocht
J. Mankes, zilver wiandotte 1103
J. Mankes, zilver wiandotte

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Portret Jezus Christus 1104
Portret Jezus Christus

Resultaat:

140 EUR

Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen 1105
Dorus Arts, Boerderij met zonnebloemen
Startprijs 150 EUR
A.J. Zwart, Boerderij 1106
A.J. Zwart, Boerderij
Startprijs 150 EUR
H. Stolle, Rotterdams  grachtengezicht 1107
H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startprijs 350 EUR
H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht 1108
H. Stolle, Rotterdams grachtengezicht
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger 1109
Bertha Valkenburg, Schoorsteenveger

Resultaat:

275 EUR

Bertha Valkenburg, Schaapsherder 1110
Bertha Valkenburg, Schaapsherder
Startprijs 200 EUR
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee 1111
Onduid. gesig., Dames met parasol bij zee
Startprijs 90 EUR
P. Winson, Vrouw met kind in landschap 1112
P. Winson, Vrouw met kind in landschap
Startprijs 120 EUR
Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren 1113
Onduid.gesign., Stadsgezicht met markt en figuren
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Romantische voorstelling 1114
Ongesigneerd, Romantische voorstelling

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland 1115
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland

Resultaat:

225 EUR

Onduid. gesig., Riviergezicht 1116
Onduid. gesig., Riviergezicht
Startprijs 120 EUR
J.T. Ham, Bloemstilleven 1117
J.T. Ham, Bloemstilleven
Startprijs 250 EUR
Ongesigneerd, Jongens portret 1118
Ongesigneerd, Jongens portret
Startprijs 200 EUR
Monogram P. v.d. H., Rustend paard 1119
Monogram P. v.d. H., Rustend paard
Startprijs 180 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus 1120
Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus

Resultaat:

275 EUR

De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger' 1121
De Vries, Stadsgezicht Amsterdam 'Alkmaar steiger'
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., Visser met manden vis 1122
Onduid. gesig., Visser met manden vis
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Gesigneerd, Figuren met paarden 1123
Gesigneerd, Figuren met paarden

Resultaat:

300 EUR

Klein, Koeien in zonnig landschap 1124
Klein, Koeien in zonnig landschap
Startprijs 150 EUR
Onduid. gesig., 19e Eeuws landschap met herder en vee 1125
Onduid. gesig., 19e Eeuws landschap met herder en vee
Startprijs 400 EUR
Jan van Vucht Tijssen, 't Kolkje Amsterdam 1126
Jan van Vucht Tijssen, 't Kolkje Amsterdam
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Stadsgezicht Amersfoort 1127
Jan van Vucht Tijssen, Stadsgezicht Amersfoort

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen 1128
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen 1129
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

G. Sluyter, Portret van jongen 1130
G. Sluyter, Portret van jongen
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Monogram J.N. Ruiters in landschap 1131
Monogram J.N. Ruiters in landschap

Resultaat:

140 EUR

Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven 1132
Mogelijk Elise Claudine Arntzenius, Bloemstilleven
Startprijs 150 EUR
Verkocht
M. Krabbe, Zomers landschap 1133
M. Krabbe, Zomers landschap

Resultaat:

120 EUR

J.W. van Trirum, Stilleven met poezen 1134
J.W. van Trirum, Stilleven met poezen
Startprijs 350 EUR
A. Gignac. Zeegezicht 1135
A. Gignac. Zeegezicht
Startprijs 400 EUR
Roy Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel 1136
Roy Lichtenstein, Naakte vrouw voor spiegel
Startprijs 380 EUR
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies 1137
H. Hubregtsen, Landschap met waterlelies
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Eugène Brands, Vogel 1138
Eugène Brands, Vogel

Resultaat:

280 EUR

Roy Lichtenstein, Huilende vrouw 1139
Roy Lichtenstein, Huilende vrouw
Startprijs 280 EUR
Verkocht
F. Guardi, Venetiaans stadsgezicht 1140
F. Guardi, Venetiaans stadsgezicht

Resultaat:

150 EUR

Ongesigneerd, Twee figuren met druiven 1141
Ongesigneerd, Twee figuren met druiven
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap 1142
Ongesigneerd, Hollands winterlandschap
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin 1143
Ongesigneerd, Landschap met vee en boerin
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Onduidelijk monogram, Bosven 1144
Onduidelijk monogram, Bosven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond 1145
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond

Resultaat:

325 EUR

J. van Rossum, Lezense vrouw 1146
J. van Rossum, Lezense vrouw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen 1147
Hollandse School, Bosgezicht met sprokkelvrouwen

Resultaat:

200 EUR

C. Maxim, Meisje met kersen 1148
C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp 1149
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Clement Boyer, Mediterraanse haven 1150
Clement Boyer, Mediterraanse haven

Resultaat:

70 EUR

H.C. Mac Lean, Zonnebloemen 1151
H.C. Mac Lean, Zonnebloemen
Startprijs 100 EUR
Verkocht
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug 1152
J.H. Weissenbruch, Riviergezicht met ophaalbrug

Resultaat:

120 EUR

G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot 1153
G. Plateau, Riviergezicht met zeilboot
Startprijs 80 EUR
Anton Heyboer, Danseres 1154
Anton Heyboer, Danseres
Startprijs 175 EUR
Verkocht
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen 1155
H.W. Veenendaal, Boerderij met kippen

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen 1156
C. Cornelisz, Stilleven met roemer en citroen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met roemer 1157
C. Cornelisz, Stilleven met roemer

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel 1158
C. Cornelisz, Stilleven met citroen op tinnen schotel

Resultaat:

130 EUR

Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht 1159
Onduid. gesig., Hollands winters grachtengezicht
Startprijs 180 EUR
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling 1160
Feike Sijbrandt, Surrealistische voorstelling
Startprijs 100 EUR
Japanse School, Geisha in interieur 1161
Japanse School, Geisha in interieur
Startprijs 100 EUR
Ongesigneerd, Bergpad 1162
Ongesigneerd, Bergpad
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Hollandse haven 1163
Ongesigneerd, Hollandse haven

Resultaat:

60 EUR

K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen 1164
K. Schilderspel, Boerderij met boerin en kippen
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Miniatuur schilderij 1165
Miniatuur schilderij

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
C. Kloos, Vrouwelijk naakt 1166
C. Kloos, Vrouwelijk naakt

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
G.M. Munthe, Bomschuit op strand 1167
G.M. Munthe, Bomschuit op strand

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bertha Valkenburg, Jonge mandenmaker 1168
Bertha Valkenburg, Jonge mandenmaker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark 1169
H.. Valkenburg, Wintergezicht Oosterpark

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Landkaart van Overijssel 1170
Landkaart van Overijssel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1171
Antieke landkaart

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1172
Antieke landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1173
Antieke landkaart

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1174
Antieke landkaart

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
H. Hiersch, Havengezicht Maassluis 1175
H. Hiersch, Havengezicht Maassluis

Resultaat:

100 EUR

Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort 1176
Piet de Haan, De kunst is lang - het leven is kort
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Piet de Haan, Figuren op perron 1177
Piet de Haan, Figuren op perron

Resultaat:

50 EUR

F.G. Purxis, Chinese jonk op zee 1178
F.G. Purxis, Chinese jonk op zee
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl 1179
Ongesigneerd, Vaas met bloemenpracht in 17e eeuwse stijl

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij 1180
Adriaan van Everdingen, Bosgezicht met boerderij

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
A.R. Mauve, Bosgezicht 1181
A.R. Mauve, Bosgezicht

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Onduidelijk, Naakte dame 1182
Onduidelijk, Naakte dame

Resultaat:

400 EUR

Ongesigneerd, Stilleven 1183
Ongesigneerd, Stilleven
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Elisabeth, Stilleven 1184
Elisabeth, Stilleven

Resultaat:

250 EUR

Onduid. gesig., Louis Armstrong 1185
Onduid. gesig., Louis Armstrong
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot 1186
Ongesigneerd, Bosgezicht met koeien langs een sloot

Resultaat:

60 EUR

A. Torringa, Boerderij met waterput 1187
A. Torringa, Boerderij met waterput
Startprijs 100 EUR
Wallaert, Bosgezicht 1188
Wallaert, Bosgezicht
Startprijs 60 EUR
Verkocht
9x Lithografie, Serie Che Guevara 1189
9x Lithografie, Serie Che Guevara

Resultaat:

750 EUR

Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha 1190
Anton v.d. Vet, Stilleven met boeddha
Startprijs 70 EUR
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan 1191
Anton v.d. Vet, Stilleven met jacobakan
Startprijs 100 EUR