Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond 1145
Aris Knikker, Riviergezicht bij avond

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Onduidelijk monogram, Bosven 1144
Onduidelijk monogram, Bosven

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus 1120
Ongesigneerd, Portret van geleerde met microscoop en globus

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland 1115
J. Ouwersloot, Landschap watersnood Zeeland

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand 1099
Frans Baaijens, de Dinkel Lutterzand

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien 1084
Jaap Nefkens, Hollands landschap met koeien

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
C. Verschuur, Schapen 1057
C. Verschuur, Schapen

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Wouter van Smorenburg, Platbodem 1056
Wouter van Smorenburg, Platbodem

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ton Schulten, Over de heuvels 1051
Ton Schulten, Over de heuvels

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Schaapskooi 1050
Fedor van Kregten, Schaapskooi

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Rest signatuur, Meisje met bloemen 1023
Rest signatuur, Meisje met bloemen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam 1001
J.C. Klinkenberg, Gracht Amsterdam

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Albertus Verhoesen, Hollands landschap 1407
Albertus Verhoesen, Hollands landschap

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Jan Knikker, Landschap met herder en schapen 1405
Jan Knikker, Landschap met herder en schapen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Eola Sutherland, Wintergezicht 1403
Eola Sutherland, Wintergezicht

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis 1400
Riekje Offerhaus, Wintergezicht met boerenhuis

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Guillaume Corneille, La Femme au kimono 1399
Guillaume Corneille, La Femme au kimono

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1397
Lucebert, Voorstelling met zes figuren

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Jan Kagie, Duingezicht Texel 1391
Jan Kagie, Duingezicht Texel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
A.J. Zwart, de Peel 1388
A.J. Zwart, de Peel

Resultaat:

480 EUR

Verkocht
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels 1384
Hans Habraken, Stilleven met abrikozen en appels

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën 1379
11x Niki Saint Phalle, Lithografieën

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
B. Toscani, Abstracte collage 1377
B. Toscani, Abstracte collage

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bannenberg, Schaapsherder met schapen 1374
Bannenberg, Schaapsherder met schapen

Resultaat:

150 EUR