Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Divers 1215
3x Divers

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen 1128
Jan van Vucht Tijssen, Vaas met bloemen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren 1055
Ongesigneerd, Landschap met musicerende figuren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Frits Goosen, Landschap met koeien 1052
Frits Goosen, Landschap met koeien

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen 1032
M.J. Nefkens, Zandafgraving in de duinen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Jan Altink, havengezicht met boten 1025
Jan Altink, havengezicht met boten

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Blok van de Velden, Wilde bloemen 1006
Blok van de Velden, Wilde bloemen

Resultaat:

900 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1404
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht 1396
H.H. op der Heijde, Hollands havengezicht

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Herman Bogman, Stadsgezicht 1394
Herman Bogman, Stadsgezicht

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren 1393
W. Fekken, Hollandse dorpsstraat met figuren

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen 1387
Paul Bodifee, Landschap met knotwilgen

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Rie Bouters, Ikoon voorstelling 1350
Rie Bouters, Ikoon voorstelling

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
A. Joustra. Friese platbodems 1345
A. Joustra. Friese platbodems

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
4x 18e Eeuwse gravures 1337
4x 18e Eeuwse gravures

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Melkende boerin 1323
Jan Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
R. Lorenz, Poldergezicht bij avond 1245
R. Lorenz, Poldergezicht bij avond

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Evert Moll, Bloemstilleven 1237
Evert Moll, Bloemstilleven

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie 1230
Theo Wolvecamp, Abstracte compositie

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer 1213
Piet de Haan, Stadsgezicht Deventer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed 1204
Griekse ikoon, Maria met apostelen in gebed

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien 1193
J. Ouwersloot, Riviergezicht IJssel met koeien

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke landkaart 1174
Antieke landkaart

Resultaat:

200 EUR