Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm. 7801
Chinees bord met zilveren beugel Ø 25,6 cm.
Startprijs 100 EUR
Chinese trekpot 7235
Chinese trekpot
Startprijs 120 EUR
Chinese Yixing trekpot 7236
Chinese Yixing trekpot
Startprijs 120 EUR
Twee Chinese cups op voet 7688
Twee Chinese cups op voet
Startprijs 120 EUR
18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm. 7704
18e Eeuws Chinese schotel Ø 27,7 cm.
Startprijs 120 EUR
Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm. 7792
Twee antieke Chinese dekselvazen, H 23 cm.
Startprijs 120 EUR
Chinese vaas op sokkel 7298
Chinese vaas op sokkel
Startprijs 130 EUR
Acht Chinese borden 7521
Acht Chinese borden
Startprijs 130 EUR
Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm. 7018
Grote 18e eeuwse Chinese beker, H 9,5 cm.
Startprijs 140 EUR
Zes Japanse Imari kop + schotels 7414
Zes Japanse Imari kop + schotels
Startprijs 140 EUR
2x Chinese wierookhouders 7463
2x Chinese wierookhouders
Startprijs 140 EUR
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm. 7723
Chinese celadon vaas, H 18,5 cm.
Startprijs 140 EUR
Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm. 7822
Vier Chinees schotels Ø 16,7 cm.
Startprijs 140 EUR
Chinese Kantonese schrijfdoos 7129
Chinese Kantonese schrijfdoos
Startprijs 150 EUR
Chinese schotel Ø 25 cm. 7162
Chinese schotel Ø 25 cm.
Startprijs 150 EUR
17e Eeuwse Chinese of Japanse schotel Ø 29,5 cm. 7181
17e Eeuwse Chinese of Japanse schotel Ø 29,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Japanse Satsuma boeddha + hocker 7205
Japanse Satsuma boeddha + hocker
Startprijs 150 EUR
Grote Chinese schotel Ø 41 cm. 7227
Grote Chinese schotel Ø 41 cm.
Startprijs 150 EUR
Japanse bloempot met draak en tijger 7336
Japanse bloempot met draak en tijger
Startprijs 150 EUR
Chinees rolschilderij 7345
Chinees rolschilderij
Startprijs 150 EUR
Chinese wierookbrander + sokkel 7350
Chinese wierookbrander + sokkel
Startprijs 150 EUR
Lot Chinees porselein (4x) 7385
Lot Chinees porselein (4x)
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas, H 18 cm. 7423
Chinese vaas, H 18 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinees kopje 7513
Chinees kopje
Startprijs 150 EUR
Grote Chinese Familie Verte dekselpot, H 38 cm. 7523
Grote Chinese Familie Verte dekselpot, H 38 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm. 7564
Twee Chinese Familie Rose kommen Ø 11,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese celadon vaas, H 14,5 cm. 7589
Chinese celadon vaas, H 14,5 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese vaas, H 31 cm. 7631
Chinese vaas, H 31 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese celadon vaas met oren, H 18,6 cm. 7660
Chinese celadon vaas met oren, H 18,6 cm.
Startprijs 150 EUR
Chinese celadon vaas, H 60 cm. 7675
Chinese celadon vaas, H 60 cm.
Startprijs 150 EUR
Halsketting met drie Chinese bedelkralen 7683
Halsketting met drie Chinese bedelkralen
Startprijs 150 EUR
Vier delen Chinees porselein 7699
Vier delen Chinees porselein
Startprijs 150 EUR
Chinese vleesschaal 7739
Chinese vleesschaal
Startprijs 150 EUR
Vijf Chinese schotels Ø 17 cm. 7823
Vijf Chinese schotels Ø 17 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee Familie Rose koppen 7830
Twee Familie Rose koppen
Startprijs 150 EUR
Chinese celadon schaal Ø 12,5 cm. 7222
Chinese celadon schaal Ø 12,5 cm.
Startprijs 160 EUR
Chinese dekseldoos 7395
Chinese dekseldoos
Startprijs 160 EUR
Vijf Chinese borden Ø 21 cm. 7758
Vijf Chinese borden Ø 21 cm.
Startprijs 160 EUR
Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm. 7805
Drie Chinese Familie Verte vazen, H 9 cm.
Startprijs 160 EUR
Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm. 7806
Twee Familie Rose borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 160 EUR
18e Eeuwse Chinese dekschaal 7812
18e Eeuwse Chinese dekschaal
Startprijs 160 EUR
4x Chinese roomborden 7814
4x Chinese roomborden
Startprijs 160 EUR
Chinese trekpot 7064
Chinese trekpot
Startprijs 180 EUR
Chinese tinnen theebus 7344
Chinese tinnen theebus
Startprijs 180 EUR
Chinese Song-stijl vaas 7388
Chinese Song-stijl vaas
Startprijs 180 EUR
Japanse Imari schaal 7483
Japanse Imari schaal
Startprijs 180 EUR
Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm. 7612
Twee Chinese kommen Ø 12,3 - Ø 12,7 cm.
Startprijs 180 EUR
Japanse fluitspeler 7627
Japanse fluitspeler
Startprijs 180 EUR
Chinese 4-kantige vaas, H 31,6 cm. 7681
Chinese 4-kantige vaas, H 31,6 cm.
Startprijs 180 EUR
Chinese knobbelvaas, H 26 cm. 7722
Chinese knobbelvaas, H 26 cm.
Startprijs 180 EUR
Lot Chinees porselein 7759
Lot Chinees porselein
Startprijs 180 EUR
Twee Chinese schotels met zilveren beugel Ø 10 cm. 7790
Twee Chinese schotels met zilveren beugel Ø 10 cm.
Startprijs 180 EUR
Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm. 7804
Chinese Imari trekpotje Ø 9 cm.
Startprijs 180 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes 7003
Drie 18e eeuwse Chinese kopjes
Startprijs 200 EUR
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm. 7009
18e Eeuws Chinees bord Ø 23 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese kommen 7072
Twee Chinese kommen
Startprijs 200 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten 7112
Twee 18e eeuwse Chinese trekpotten
Startprijs 200 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels 7117
Drie 18e eeuwse Chinese Imari kop+schotels
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese schalen 7166
Twee Chinese schalen
Startprijs 200 EUR
Chinese theepot in perzikvorm 7191
Chinese theepot in perzikvorm
Startprijs 200 EUR
Chinese maanvaas 7199
Chinese maanvaas
Startprijs 200 EUR
Chinese Quan Yin, H 26 cm. 7208
Chinese Quan Yin, H 26 cm.
Startprijs 200 EUR
18e Eeuwse Queng Lung schaal 7215
18e Eeuwse Queng Lung schaal
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 31,7 cm. 7216
Chinese celadon vaas, H 31,7 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese theebus 7238
Chinese theebus
Startprijs 200 EUR
Chinese theebus 7248
Chinese theebus
Startprijs 200 EUR
Antieke Chinese lampenvoet 7263
Antieke Chinese lampenvoet
Startprijs 200 EUR
Chinees Ming bord Ø 19,3 cm. 7278
Chinees Ming bord Ø 19,3 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese theepot 7281
Chinese theepot
Startprijs 200 EUR
Chinese waterbak 7503
Chinese waterbak
Startprijs 200 EUR
Chinese waterbak 7533
Chinese waterbak
Startprijs 200 EUR
Chinese tegel 7548
Chinese tegel
Startprijs 200 EUR
Chinees Kantonese kom Ø 11 cm. 7559
Chinees Kantonese kom Ø 11 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese borden Ø 16,5 cm. 7575
Twee Chinese borden Ø 16,5 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese Spinach & egg kom Ø 21,6 cm. 7633
Chinese Spinach & egg kom Ø 21,6 cm.
Startprijs 200 EUR
Grote Chinese schotel Ø 44 cm. 7650
Grote Chinese schotel Ø 44 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm. 7664
Chinees Familie Rose bord Ø 21 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon schaal Ø 13,7 cm. 7679
Chinese celadon schaal Ø 13,7 cm.
Startprijs 200 EUR
Twee Chinese vazen 7696
Twee Chinese vazen
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon vaas, H 16 cm. 7719
Chinese celadon vaas, H 16 cm.
Startprijs 200 EUR
Chinese Familie Rose trekpot 7742
Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 200 EUR
Kleine Chinese flacon 7746
Kleine Chinese flacon
Startprijs 200 EUR
Chinees diep bord Ø 22 cm. 7774
Chinees diep bord Ø 22 cm.
Startprijs 200 EUR
Vijf-delig Chinees kaststel 7800
Vijf-delig Chinees kaststel
Startprijs 200 EUR
Chinese natfruitschaal + lekschaal 7817
Chinese natfruitschaal + lekschaal
Startprijs 200 EUR
Chinese Familie Rose trekpot 7740
Chinese Familie Rose trekpot
Startprijs 220 EUR
Chinese Imari trekpot 7741
Chinese Imari trekpot
Startprijs 220 EUR
2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm. 7744
2 Chinese Familie Rose borden Ø 22,7 cm.
Startprijs 220 EUR
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm. 7353
Drie 18e eeuwse Chinese borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 240 EUR
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm. 7391
Set van zes 18e eeuwse Chinese borden Ø 23,5 cm.
Startprijs 240 EUR
Chinese plaquette in lijst 7520
Chinese plaquette in lijst
Startprijs 240 EUR
Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm. 7610
Antieke Chinese papier maché pot Ø 22,5 cm.
Startprijs 240 EUR
Twee antieke Japanse/Chinese kaarskandelaren 7726
Twee antieke Japanse/Chinese kaarskandelaren
Startprijs 240 EUR
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm. 7784
Grote Chinese klapmutskom Ø 20 cm.
Startprijs 240 EUR
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm. 7803
18e Eeuwse Chinese Imari trekpot Ø 9 cm.
Startprijs 240 EUR
Chinese Kantonese schrijfdoos 7130
Chinese Kantonese schrijfdoos
Startprijs 250 EUR