Lot 18e eeuws Chinees porseleinen kop en schotels, Queng Lung. Chips en of haarlijn. Afmeting: 9 - 14 cm. In redelijke staat.
Vier 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen pattipannen. Divers. Imari, Queng Lung, Kantonees, Familie Rose. Afmeting: 9,5 - 18 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bloesemtak decor + bodemmerk. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen theebus met landschap/goud decor. Afmeting: 10 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vazen. Figuren in tuin decor. Beide beschadigd. Afmeting: H 9,5 cm. In redelijke staat.
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen kop + schotels met peterselie/tuin decor. Eén kopje haarlijn. Eén kopje chip. Schotels zijn goed. Afmeting: 5 - Ø 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen lamp, gemaakt van een 17e eeuwse Chinees porseleinen vaas. Ingekort. Met salamander/ranken decor. Afmeting: H 42 x Ø 18 cm. In redelijke staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met pauw decor. Eén bord haarlijn. Eén bord chip. Eén bord goed. Afmeting: Ø 26 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal/draken decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke Chinese lakstempel van speksteen met godheid. Afmeting: 9,8 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees antiek porselein. Bestaande uit: twee Kantonese vazen met bodemmerk, twee gemberpotten met figuren/floraal decor. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Japanse houtsnede met geisha. Toyo Kuni III. 1786 - 1864. Enkele vouwen. Houtsnede op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In redelijke staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen melkkan met landschap/pagode decor. Afmeting: 7 x 13 x 9 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met floraal decor + vier tekens bodemmerk. Beide vazen gelijmd. Afmeting: H 27 cm. In matige staat.
Drie delen Japans. 1x bronzen cloisonné vaas met karaktertekens, 19e eeuw. 2x Gesigneerde gietijzeren kannen. Afmeting: 11 - 22 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/bloempot decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs decor. Met bodemmerk. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 10,2 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi kop en schotel met figuren/coulissen decor. Kopje heeft haarlijn. Afmeting: 5 x Ø 10,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen perzik-kommen met vleermuis decor. Eén minimale chip. Afmeting: H 4,5 x Ø 10,7 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houten plaquette met benen figuren. Lakwerk. Met signatuur. Afmeting: 45,5 x 30,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen verdeelschalen met landschap decor. Twee stuks 18e eeuw. (1) Kang Xi, figuren decor, zes tekens bodemmerk, chip. (2) 18e Eeuws landschap, chip. 25 - 27 cm. Drie delen chip. Dri...
Antieke Chinese bronzen censer met figuren decor. 19e Eeuw. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.