Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antiek Petrus Regout serviesgoed 6210
Antiek Petrus Regout serviesgoed

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Duits Meissen figuur, Mops hond 6203
Duits Meissen figuur, Mops hond

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Heerend schaal 6184
Heerend schaal

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Vijf delen Delfts-blauw aardewerk 6182
Vijf delen Delfts-blauw aardewerk

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas, H 31 cm. 6181
18e Eeuwse Delftse vaas, H 31 cm.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse M.O.L. borden Ø 25 cm. 6180
Zes zeldzame 18e - 19e eeuwse M.O.L. borden Ø 25 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Zes zeldzame M.O.L. borden Ø 25 cm. 6179
Zes zeldzame M.O.L. borden Ø 25 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Twee zeldzame Hollandse Amstel schalen Ø 24,5 - Ø 35 cm. 6178
Twee zeldzame Hollandse Amstel schalen Ø 24,5 - Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot antiek Duits porselein (5x) 6177
Lot antiek Duits porselein (5x)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek porseleinen roofvogel 6175
Antiek porseleinen roofvogel

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delfts-blauwe schotel Ø 35 cm. 6172
18e Eeuwse Delfts-blauwe schotel Ø 35 cm.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Drie antieke Makkumer borden, 1900 6169
Drie antieke Makkumer borden, 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Duits porseleinen kaketoe (rookverdrijver) 6165
Duits porseleinen kaketoe (rookverdrijver)

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Antiek porseleinen tablet 6164
Antiek porseleinen tablet

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Delftse knobbelvaas, H 53 cm. 6161
Delftse knobbelvaas, H 53 cm.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Drie delen Herend porselein 6159
Drie delen Herend porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot Zwiebelmuster (10x) 6153
Lot Zwiebelmuster (10x)

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek Villeroy & Boch kaststel 6151
Antiek Villeroy & Boch kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm. 6146
Kapitale driedelige pronkvaas, H 70 cm.

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Paar antieke Engelse Staffordshire honden 6145
Paar antieke Engelse Staffordshire honden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vier Russische kop/schotels 6144
Vier Russische kop/schotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vier plated kaarskandelaren 6141
Vier plated kaarskandelaren

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Twee Delftse knobbelvazen, H 32 cm. 6139
Twee Delftse knobbelvazen, H 32 cm.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees kaststel 6138
Chinees kaststel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Art Deco ontbijt-servies 6128
Art Deco ontbijt-servies

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chris v.d. Hoeff, Keramieken vaas 6121
Chris v.d. Hoeff, Keramieken vaas

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Antieke platelen rookset 6120
Antieke platelen rookset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lot Engelse kop/schotels (24x) 6110
Lot Engelse kop/schotels (24x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje 6108
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Drie Hummel wijwater wandbakjes, 1960 6100
Drie Hummel wijwater wandbakjes, 1960

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke porseleinen figuren 6095
Twee antieke porseleinen figuren

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Bing en Gröhndahl figuren (3x) 6093
Bing en Gröhndahl figuren (3x)

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee Duitse vazen 6079
Twee Duitse vazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duits K.P.M. porselein 6078
Duits K.P.M. porselein

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Twee delen Meissen porselein 6076
Twee delen Meissen porselein

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Vijf-delig Delfts kaststel 6061
Vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Delfts, divers  (8x) 6058
Lot Delfts, divers (8x)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antieke Nymphenburg theepot, 1900 6033
Antieke Nymphenburg theepot, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Meissen theekan, 1900 6031
Antieke Meissen theekan, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Twee vazen 6027
Twee vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke Hutschenreuther lamp 6025
Antieke Hutschenreuther lamp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Duitse Meissen vaas, H 16 cm. 6017
Duitse Meissen vaas, H 16 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Twee Delftse koetjes 6012
Twee Delftse koetjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm. 6003
18e Eeuwse Delftse vaas, H 19,5 cm.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Zes-delig Frans thee-servies 6001
Zes-delig Frans thee-servies

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Drie bloempotten (plateel) 6236
Drie bloempotten (plateel)

Resultaat:

50 EUR

Majolica bloempot Ø 29 cm. 6231
Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR
Antieke drie-delige majolica vazen set 6230
Antieke drie-delige majolica vazen set
Startprijs 60 EUR