Duitse Dresden porseleinen dekselvaas met handgeschilderd floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Lot van 25 tegels in 4-pas. 19e Eeuw. Polychroom tegels. Floraal. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek 4-pas tegeltableau. Tegelbakkerij Heiligeweg te Harlingen. Driemaster. Twee tegels beschadigd. Circa 1900. Afmeting: 26 x 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord. Gemerkt A.P.K. met chinoiserie Amsterdams Bont decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delfts polychrome fayence bord met chinoiserie decor. Lichte randschade. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Vier grote 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence sierschotels. Divers. Drie borden gelijmd. Afmeting: Ø 31 - Ø 35 cm. In redelijke staat.
Grote Delftse polychrome plooischotel met pauw decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 6 - Ø 36 cm. In goede staat.
Twee grote Delftse polychrome Fayence schotels met vogel/floraal decor. 18e Eeuw. Bodemmerk S. Beide schotels haarscheuren, gelijmd. Afmeting: Ø 29,5 cm. In redelijke staat.
Twee grote Delftse schotels met bloemkorf decor. 18e - 19e Eeuw. Lichte randschades. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Lot oud/antiek Delfts Fayence (6x) Porceleyne Fles. Bestaande uit: Pronkvaas, hengsel + voet gelijmd. Drie schotels, divers. En twee kommen. Afmeting: 18 - 62 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke drie-delige Jugendstil majolica jardiniere set. Met opgewerkte bloemen, stempel + nummer. 20e Eeuw. Afmeting: 28 - 35 cm. In goede staat.
Twee antieke majolica piedestallen. Sarreguemines. Circa 1900. Enkele chips. Afmeting: H 51 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek tien-delig Majolica gebakstel. In bladeren-vorm. Circa 1910. Minimale chip is mogelijk. Afmeting: 18 - 28 cm. In goede staat.
Zeer grote Hollandse polychrome Fayence kom met chinoiserie decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 12 x Ø 27 cm In goede staat.
Grote antieke porseleinen vaas met floraal/goud decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
Vijf 18e eeuwse Delftse Fayence borden. Gemerkt 'de Klaauw'. Iets randschade. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vijfdelig, 18e eeuws Delfts Fayence kaststel. Gemerkt met de bijl. Vogel decor. Enkele restauraties. Afmeting: H 22 - 39 cm. In goede staat.
Antiek servies met Chinees Lange Lijs decor. Circa 1900. Bestaande uit: theepot, grote schaal, kleine schaal, melkkan, zeef + bakje, suikerpot, elf kopjes, twee kleine kopjes, negentien schotels. Enke...
Tien oude/antieke Duitse Hummel figuren. Divers. Twee figuren gelijmd, rest goed. Afmeting: H 10 - 13 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek bisquit porseleinen wandhouder met oesterschelp en putti. Copeland. Circa 1900. Afmeting: 22 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse majolica wandplaquette met damesbuste. Circa 1860. Gemerkt WSHS. Enkele chips. Afmeting: 16 x Ø 45 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Duitse reservisten bierpul van porselein. Eisenbahnbrigade Berlin 1906-07. Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Duitse Meissen porseleinen dekselterrine. Marcolini teken. Bodem gerestaureerd. Afmeting: 31 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Makkumer Fayence wandplaquette. Holland. Gemerkt Tichelaar. Met decor van Hollands wintergezicht. Afmeting: H 54 x B 45 cm. In goede staat.
Duitse Kaiser porseleinen dekselvaas met handgeschilderd/goud decor. Met ramskoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Antiek 17-delig porseleinen K.P.M. theeservies. Kopenhagen Porcelain. Handbeschilderd, floraal/goud decor. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 7 - 28 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse Fayence borden met pauw in landschap decor. Lichte randschades. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.
Grote porseleinen pronkschaal met putti en opgewerkt fruit/bloemen. 20e Eeuw. Minimale beschadiging. Afmeting: 21 x 34 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Duitse porseleinen tafelschaal met figuren en opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 40 x Ø 25 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e - 19e eeuws Westerwald steengoed inktstel. Duitsland. Lichte randschade. Afmeting: 5 x 14 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote oude/antieke majolica botervloten. Floraal decor. 20e Eeuw. Afmeting: 25 x Ø 23 cm. In goede staat.
Grote Italiaanse Jugendstil-stijl vaas met waterlelie decor. Keramiek. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.
Antiek Delfts Fayence inktstel. 18e - 19e Eeuw. Eén klauwpoot gelijmd. Afmeting: 8,5 x 12 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.
Twee grote Duitse kaarskandelaren van porselein. Twee-delig. Met figuren/bloemen/druiven decor. Minimale beschadiging mogelijk. Sitzendorf. Circa 1920. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Grote antieke keramieken majolica vaas. Jugendstil. Gemerkt J.S. en genummerd. Met vergulde messing ornamenten. Circa 1900. Eén scherf bovenrand ingelijmd. Afmeting: H 52 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke Westerwald steengoed wandconsole met leeuwenkop en koperen ring. Circa 1900. Afmeting: 28 x 25 x 22 cm. In goede staat.
Grote drie-delige Chinees porseleinen tulpen vaas. 20e Eeuw. Afmeting: H 40,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands vijf-delig Delfts Fayence polychrome kaststel met landschap decor. Gemerkt H.B. Afmeting: H 26 - 39 cm. In goede staat.
Drie delen 18e eeuws zwart geglazuurd keramiek. Basalt Ware. Met druivenranken decor. Bestaande uit: trekpot, theebus en kom. Chip theebus rand. Chip trekpot rand. Afmeting: 10 - 16 cm. In redelijk/go...
Twee grote Arnhemse Ram vazen. Door R. Sterken. Floraal decor. Circa 1915. Eén vaas gerestaureerd, andere goed. Afmeting: 26,3 x Ø 17,3 cm. In redelijk/goede staat.
Twee grote vroeg 19e eeuwse vergulde porseleinen empire vazen met vier figuren/landschap decor. Fijn gedecoreerd. Mooie kwaliteit. Goud op sommige plaatsen iets sleets, maar verder in goede staat. Afm...
Twee 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence dekselvazen. Chinoiserie decor. Restauraties + beschadigingen. Afmeting: H 34 cm. In redelijke staat.
Napels porseleinen tafellamp met figurengroep en transparante porseleinen lampenkap met half-naakte vrouwen. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip. Afmeting: H 55 x Ø 34 cm. In goede staat.