Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Porseleinen figuur + lampenvoet 6096
Porseleinen figuur + lampenvoet
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Twee Höchst figuren 6097
Twee Höchst figuren

Resultaat:

100 EUR

Twee Engelse Staffordshire honden 6098
Twee Engelse Staffordshire honden
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Duits porseleinen figuur 6099
Duits porseleinen figuur

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Drie Hummel wijwater wandbakjes, 1960 6100
Drie Hummel wijwater wandbakjes, 1960

Resultaat:

70 EUR

A. Heyboer + Corneille, twee kunstborden 6101
A. Heyboer + Corneille, twee kunstborden
Startprijs 60 EUR
4-Delige Bavaria mokka-set 6102
4-Delige Bavaria mokka-set
Startprijs 60 EUR
Paar Art Deco boekensteunen 6103
Paar Art Deco boekensteunen
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Majolica-stijl tegel in lijst 6104
Majolica-stijl tegel in lijst

Resultaat:

50 EUR

Zes antieke kop + schotels, 1900 6105
Zes antieke kop + schotels, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Antieke Sevres dekseldoos, 1900 6106
Antieke Sevres dekseldoos, 1900

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Hollands 6-pas tegeltableau 6107
Hollands 6-pas tegeltableau

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje 6108
18e Eeuws tegeltableau, Friso prins van Oranje

Resultaat:

500 EUR

Lot Kaiser porselein (4x) 6109
Lot Kaiser porselein (4x)
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Lot Engelse kop/schotels (24x) 6110
Lot Engelse kop/schotels (24x)

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Lot oude dekseldoosjes 6111
Lot oude dekseldoosjes

Resultaat:

80 EUR

Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm. 6112
Zeven 19 eeuwse Chinese schotels Ø 12,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Acht Chinese kop en schotels, 1900 6113
Acht Chinese kop en schotels, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Chinese vissenkom Ø 40 cm. 6114
Chinese vissenkom Ø 40 cm.

Resultaat:

60 EUR

Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau 6115
Zeldzaam antiek Rozenburg tegeltableau
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Vijf delen antiek Hollands plateel 6116
Vijf delen antiek Hollands plateel

Resultaat:

100 EUR

Drie delen antiek plateel 6117
Drie delen antiek plateel
Startprijs 80 EUR
Antieke Gouda plateel vaas, H 20 cm. 6119
Antieke Gouda plateel vaas, H 20 cm.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Antieke platelen rookset 6120
Antieke platelen rookset

Resultaat:

60 EUR