Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Pronkschaal met putti 6024
Pronkschaal met putti

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Antieke Hutschenreuther lamp 6025
Antieke Hutschenreuther lamp

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Twee 18e eeuwse Delftse borden 6026
Twee 18e eeuwse Delftse borden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Twee vazen 6027
Twee vazen

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Rorstrand Sweden theeservies 6028
Rorstrand Sweden theeservies

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
13x Meissen porselein (borden) 6029
13x Meissen porselein (borden)

Resultaat:

100 EUR

K.P.M. servies, 1930 6030
K.P.M. servies, 1930
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Antieke Meissen theekan, 1900 6031
Antieke Meissen theekan, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Duitse Kaiser dekselvaas, H 33 cm. 6032
Duitse Kaiser dekselvaas, H 33 cm.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke Nymphenburg theepot, 1900 6033
Antieke Nymphenburg theepot, 1900

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!) 6034
Groot lot Wedgwood servies (3 dozen vol!)

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Engels Wedgwood servies 6035
Engels Wedgwood servies

Resultaat:

160 EUR

Antieke Makkumer wandplaquette 6036
Antieke Makkumer wandplaquette
Startprijs 450 EUR
Verkocht
Antieke Meissen dekselterrine 6037
Antieke Meissen dekselterrine

Resultaat:

250 EUR

Antieke Duitse bierpul 6038
Antieke Duitse bierpul
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Antieke visschaal, 1900 6039
Antieke visschaal, 1900

Resultaat:

90 EUR

Majolica wandplaquette Ø 45 cm. 6040
Majolica wandplaquette Ø 45 cm.
Startprijs 150 EUR
Antieke wandhouder, 1900 6041
Antieke wandhouder, 1900
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Lot Hummels (10 st.) 6042
Lot Hummels (10 st.)

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Antiek servies met Lange Lijs decor 6043
Antiek servies met Lange Lijs decor

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel 6044
18e Eeuws vijf-delig Delfts kaststel

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Vijf 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm. 6045
Vijf 18e eeuwse Delftse borden Ø 23 cm.

Resultaat:

200 EUR

Antieke vaas, H 52 cm. 6046
Antieke vaas, H 52 cm.
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Grote Delftse kom Ø 27 cm. 6047
Grote Delftse kom Ø 27 cm.

Resultaat:

60 EUR