Jade-kleurige Carder Steuben ontwerp glazen vaas. Shape 5000. Decor Galleon. Jade over albast geëtst. Frederick Cabeb Carter, 1863 - 1963, USA. 20e Eeuw. Carder Steuben Club. Afmeting: 24,5 x Ø 18 cm....
Grote moderne glazen tafelschaal met goud/zilver verwerkt. Tweede helft 20e eeuw. Glas fusing. Afmeting: 12 x 49 x 46 cm. In goede staat.
Zeldzame Copier Leerdam gesatineerde glazen bolvaas. Ontwerp A.D. Copier. Art Deco. 1928 - 1930. Bovenrand chips, verder goed. Afmeting: Ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf oude Italiaanse Murano schalen, deels iriserend met zilver + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 17 - 28 cm. In goede staat.
Lalique France kristalglazen presse papier met steenbok. Twee chips. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Kapitale antieke Boheems glazen vaas met floraal/goud decor. Circa 1880. Afmeting: H 42 x Ø 19 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Vrouwenhoofd. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee delen Zweeds glaswerk. Grote schalen. Eén gesigneerd met tulp. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.
Twee delen antiek kristalglas. Eén kaasstolp van waaierkristal. En één gemberpot. Minimale chip mogelijk. Afmeting: circa 15 - 20 cm. In goede staat.
Zeven zeldzame antieke Duitse Theresienthal glazen met handbeschilderd floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Mogelijk ontwerp Hans Christiansen. Zes glazen goed, één glas kleine beschadigingen, chips...
Iriserende glazen vaas met zilver overlay. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 12,5 x Ø 14 cm. Diverse beschadigingen
Antiek kristalglazen vrijmetselaarsglas met symbolen. Circa 1900. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Zes-delige antiek Boheems kristallen set. Bestaande uit: Drie schalen, stopkaraf en twee dekselpotten. Enkele chips. Afmeting: 7 - 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne glazen pompoenen. 21e Eeuw. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Antieke kristalglazen beker. Geëtst + goudrand. Salzbrunn. Circa 1900. Afmeting: H 11,3 cm. In goede staat.
Antieke mondgeblazen Moser Harrach glazen vaas met salamander decor. Chips bovenrand. Bohemen. 30-er Jaren. Afmeting: H 18,3 cm. In redelijk/goede staat.
Grote bloemenvaas. Type Gallé. Met rood floraal decor. 21e Eeuw. Afmeting: H 25 x Ø 37 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. Met messing/brons? Dieren figuren. Asbak met uhu (uil), circa 1930. En een gegraveerde flacon met kat en muis, circa 1920. Afmeting: 10 - 24 cm. In goede staat.
Duitse glazen vaas. German Design Elena. Handmade. Gesigneerd Elena. In de vorm van een jurk. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Twee grote glazen vazen. Tweede helft 20e eeuw. Bloemvormig. Gekleurde vaas chip bodemrand. Murano? Afmeting: 33 - 41 cm. In redelijk/goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Cobra-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Twee glazen bolvazen. Mogelijk Leerdam. Chips onderkant. Afmeting: H 9 x Ø 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen antiek glaswerk. Bestaande uit: Twee koektrommels met deksel + onderschotel. En een boerenjongens pot. Enkele chips. Afmeting: 24 - 31 cm. In goede staat.
Twee glazen Murano vissen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 26 - 54 cm. In goede staat.
Stel geslepen kristallen parfumflacons in bijpassende houten opbergkist met florale intarsia. 6 x 6 x 10,5 cm en 27 x 18 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Twee moderne glazen uilen in Murano-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 17 - 31 cm. In goede staat.
Twee kristalglazen kaarskandelaren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Twee moderne groen-glazen cactus potten. Glass fusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 19 x Ø 20 cm. In goede staat.
Moderne glass fusing sculptuur. Titel: Oneindig. 21e Eeuw. Afmeting: H 55 cm. In goede staat.
Moderne glazen sculptuur. Paard. 21e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Modern glazen object met gouden gezicht in het glas verwerkt. Italië? Afmeting: 15,5 cm. In goede staat.
Vier delen oud/antiek kristalglas. Bestaande uit: 19e Eeuwse gembercoupe, chip. Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, chips. Octagonale Boheemse dekseldoos, 20e eeuw, goed. Octagonale geëtste schaal met plat...
Lot divers oud/antiek glaswerk. Onder andere; draadglas, knijpfles. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Twee delen glaswerk. Bestaande uit: Bolvaas, Elisabeth Swinburne, 1957, Schotland. En een Leerdam tulpenvaas. Afmeting: H 9 - 20 cm. In goede staat.
Vijf oude Italiaanse Murano glazen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Onder andere; met zilver + goud iriserend effect. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Anna Groen-kleurige hyacintvazen. Mogelijk Leerdam. Circa 1930. Art Deco. Afmeting: 15 - 15,5 cm. In goede staat.
Grote glazen vaas, type Gallé. Jugendstil-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 44,5 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek glas. Eén maal bokaal met gravering en drie oren. Eén maal Jugendstil-stijl vaas met floraal decor. Afmeting: H 20 - 25 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Jugendstil glaswerk. (1) Knijpvaas, mogelijk Palme König. (2) Vaas met plated houder, Leviathan plate. (3) Dekseldoos met lapis lazuli emaille deksel + gravering. Afmeting: 10 - 24 c...
Zes antieke facet geslepen kristalglazen glazen. Afmeting: H 12 x Ø 5,4 cm. In goede staat.
Drie kleine kristallen karafjes, bolle modellen voorzien van ovaal slijpwerk. Allen voorzien van stop, 13-15-21cm. In goede staat
Grote rode glazen vaas met Millefiori techniek. 21e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote moderne Murano-stijl vis. 21e Eeuw. Afmeting: 19 x 44 x 11 cm. In goede staat.
Grote glazen Murano-stijl haan. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Grote Duitse antieke Bernardine Bayerl München glazen vaas. Circa 1900. Met geëtst floraal decor. Twee-kleurig. Afmeting: H 26 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie grote 19e eeuwse groen-glazen mondgeblazen kaarskandelaren. Zuid-Duitsland, Oostenrijk? Afmeting: H 39 - 40 cm. In goede staat.
Drie delen glaswerk. Bestaande uit: spijkervaas, spijker kikkervis (bodemmerk), en een glazen rozensteker met iriserend paars/blauw glas, Jugendstil. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke mondgeblazen Jugendstil glazen vazen met emaille floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.