Antieke Perzische olielamp. Blauw-groen geglazuurd. Mogelijk Nishapur. Afmeting: 7 x 7 x 7 cm. In goede staat.
Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Met polychromie. Twee kommen + schaal. Restauraties. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven delen terracotta. Vijf kruiken + twee bekers. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.
Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.
Twee delen Nishapur. Iran. 9 - 10 Century. Terracotta kruiken met blauw-groen glazuur. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.
Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.
Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Notenhout. Functioneel. Géén tand gebroken. Behoeft wel reiniging. Afmeting: 12 x 35 x 20 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke kijker met meetgraad en waterpasser. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Seize/Empire theestoof. Circa 1800. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede originele staat.
Drie grote gesigneerde houten Russische lakwerk eieren met heilig kruis + religieus figuren decor met bladgoud. Met standaards. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.
Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.
Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse palissanderhouten reiskist met lade + necessaire. Onder andere: flacons, houders, zeepbak, vijl, pincet, vingerhoed, kurkentrekker et cetera. Plated + parelmoer. Complete gave set. ...
Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.
Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.
Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.