Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-  

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
376 Resultaten
Kavel: 2000

Likeurkkelder met boulle

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Franse likeurkelder met boulle en bronzen lijstwerk. Geen inhoud. Afmeting: 30 x 41 x 28 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2001

Antieke Hoorn des overvloeds, 1880

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke historisme neo renaissance Hoorn des overvloeds met leeuw. Circa 1880. Afmeting: 55 x 42 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2002

Vuurvergulde hanglamp

Startprijs 650 EUR

19e Eeuwse vergulde messing hanglamp in Louis Seize stijl. Met figuren/guirlandes decor. Afmeting: 73 cm. In goede staat.


Kavel: 2003

Symphonetta muziek instrument

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam Ela Symphonetta muziek instrument. Ernst Louis Arnold. Tussen vorm tussen piano en harmonium. Met blaasbalg. Accordeon principe. Circa 1920. Afmeting: 26 x 60 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2004

Symphonetta muziek instrument

Startprijs 1.500 EUR

Zeldzaam Symphonetta balginstrument. Tussen vorm van piano en harmonium. Ontwerp Ernst Louis Arnold. Met blaasbalg accordeon principe. Afmeting: 25 x 70 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2005

Dekseldoos

Startprijs 100 EUR

19e Eeuwse Duitse notenhouten dekseldoos met koekoek/nest en floraal decor. Afmeting: 25 x 24 x 19 cm. In goede staat.


Kavel: 2006

Twee bronzen/marmeren kandelaren, 1860

Resultaat: 350 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen kaarskandelaren met faun en putti. Brons twee-kleurig verguld + gietstempel Parijs. Met Carrara marmer. Eén basement chips, ingelijmd. Afmeting: H 41 cm. In redeli...


Kavel: 2007

Antieke grammofoon, 1900

Resultaat: 150 EUR

Antieke grammofoon met Jugendstil trechter en notenhouten kast met spiegels. Functioneel. Afmeting: 77 x 64 x 52 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2008

Antieke Muller Freres hanglamp

Startprijs 350 EUR

Antieke cameo glazen Muller Freres hanglamp. Circa 1900. Jugendstil. Eén kap beschadigd. Afmeting: 70 x Ø 67 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2009

Antieke bronzen vijzel met stamper

Startprijs 200 EUR

Grote antieke historisme bronzen vijzel met stamper. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: H 21 x Ø 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2010

Antieke kruideniers-koffiemolen, 1900

Resultaat: 160 EUR

Zeer grote antieke gietijzeren kruideniers-koffiemolen. Amerika, Enterprise MFG & Co., Philadelphia USA. Met twee grote vliegwielen. Afmeting: 62 x 43 x 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2011

Antieke lampenvoet met brons

Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse handbeschilderde porseleinen vaas met afbeelding van vrouw en Amor. Met albast voet en vergulde bronzen armaturen. Signatuur P. Raul. Later geëlektrificeerd. Afmeting: H 44 cm. In goede...


Kavel: 2012

Duitse weegschaal, 1900

Resultaat: 90 EUR

Duitse messing weegschaal. Jugendstil. Richus D.R.P. Circa 1900. Afmeting: 30 x 23 x 9,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2013

Bronzen lamp met putti

Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en kristallen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 73 x Ø 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2014

Franse staande petroleumlamp, H 93 cm.

Resultaat: 150 EUR

Grote antieke Franse compositie metalen staande petroleumlamp met kristalglazen reservoir. Circa 1900. Afmeting: H 93 cm.In goede staat.


Kavel: 2015

Engelse reiskist + neccessaire

Resultaat: 225 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten reiskist met lade + necessaire. Onder andere: flacons, houders, zeepbak, vijl, pincet, vingerhoed, kurkentrekker et cetera. Plated + parelmoer. Complete gave set. ...


Kavel: 2016

Hoorn des overvloeds

Resultaat: 120 EUR

Grote bronzen Hoorn des overvloeds, met draken en paardenbuste + porseleinen houder. Historisme-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2017

Messing staamde lamp, H 184 cm.

Startprijs 275 EUR

Grote messing historisme staande lamp met marmeren blad, kariatiden en klauwpoten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 184 cm. In goede staat.


Kavel: 2018

Antieke albasten staande lamp, 1900

Startprijs 500 EUR

Grote antieke staande albasten lamp met messing. Circa 1900. Afmeting: H 156 cm. In goede staat.


Kavel: 2019

Antieke toverlantaarn, 1900

Resultaat: 250 EUR

Grote antieke toverlantaarn met diverse glazen dia's. Circa 1900. Met circa dertig projector glazen. Lantaarn deels gerestaureerd. In originele kist. Afmeting: 28 - 54 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2020

Jugendstil lamp

Resultaat: 80 EUR

Antieke compositie metalen Jugendstil lamp. Circa 1900. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.


Kavel: 2021

Russische lakwerk eieren

Startprijs 620 EUR

Drie grote gesigneerde houten Russische lakwerk eieren met heilig kruis + religieus figuren decor met bladgoud. Met standaards. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit. Afmeting: 16 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2022

Twee wandkandelaren

Resultaat: 1.600 EUR

Twee grote vergulde bronzen vijf-lichts wandkandelaren met engelen. Empire-stijl. Afmeting: 68 x 24 x 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2023

Stel antieke bronzen vazen, 1900

Startprijs 750 EUR

Twee antieke bronzen koud beschilderde vazen. Jugendstil. Circa 1900. Met floraal/putti decor. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.


Kavel: 2024

Antieke theestoof

Resultaat: 225 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Louis Seize/Empire theestoof. Circa 1800. Afmeting: H 53 x Ø 36 cm. In goede originele staat.


Kavel: 2025

Vier oude theater kostuums

Startprijs 100 EUR

Vier oude theaterkostuums. Gebruikt voor theatervoorstelling Faust. Twee heren + twee dames kostuums. Gele rijder etc. Afmeting: 110 - 140 cm. In goede staat.


Kavel: 2026

4x Ansichtkaart albums

Startprijs 150 EUR

Interessante verzamelalbums met oude ansichtkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Veel Duitsland, Nederland en België. Afmeting: 27 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2027

Stereoscoop met veel prenten

Resultaat: 70 EUR

Antieke Hollandse stereoscoop met doos vol kaarten. Nederlandse Stereoscoop Maatschappij Amsterdam. Circa 1910. Afmeting: 21 - 33 cm. In goede staat.


Kavel: 2028

Zeldzame messing tabaksdoos

Resultaat: 250 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse gegraveerde messing tabaksdoos. Willem III en zijn vrouw Mary Steward, oranje boven + vier spreuken. Afmeting: 17,5 x 6 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2029

Zeldzame 18e eeuwse tabaksdoos

Startprijs 180 EUR

Zeldzame 18e eeuwse Hollandse tabaksdoos van messing. Adam en Eva verdreven door engel. Met spreuk 'denkt eens hoe Adam zugte als hij voor Got most vlugte' en monogram. Afmeting: 14 x 6 x 3,5 cm. In g...


Kavel: 2030

Antieke kijker met meetgraad

Resultaat: 175 EUR

Antieke kijker met meetgraad en waterpasser. Circa 1900. Afmeting: 30 x 52 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2031

Franse lamp met brons

Resultaat: 90 EUR

Grote 19e eeuwse Franse lamp met bronzen monturen en porseleinen vaas. Mogelijk Chinees. Rococo-stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.


Kavel: 2032

Antieke bronzen vijzel uit 1708

Startprijs 400 EUR

Grote antieke bronzen vijzel uit 1708. Vincit Omnia. Afmeting: H 17,5 x Ø 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2033

Zwitserse speeldoos

Resultaat: 250 EUR

19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met zes melodieën. Notenhout. Functioneel. Géén tand gebroken. Behoeft wel reiniging. Afmeting: 12 x 35 x 20 cm. In goede staat.


Kavel: 2034

Twee wandconsoles

Startprijs 80 EUR

Twee wandconsoles. Tweede helft 20e eeuw. Eén maal goudkleurig, kunststof met putti. Eén maal hout met polychromie engel. Afmeting: 33 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 2035

Antieke hangtelefoon, 1900

Startprijs 220 EUR

Antieke mahoniehouten hangtelefoon met bakeliet en twee bellen. Denemarken. Circa 1900. Afmeting: 60 x 30 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2036

Antiek inktstel, 1900

Resultaat: 90 EUR

Antiek Jugendstil inktstel met originele glazen reservoirs + jager en jachthond. Circa 1900. Afmeting: 23 x 27 x 16 cm. In goede staat.


Kavel: 2037

Antiek inktstel met amor, 1880

Resultaat: 100 EUR

Antieke historisme inktset met amor + originele glazen inkthouders. Circa 1880. Compositie metaal. Bronskleurig. Afmeting: 20 x 31 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2038

Bronzen lamp met putti

Resultaat: 375 EUR

Grote bronzen hanglamp met putti en glazen pegels. 20e Eeuw. Afmeting: 50 x Ø 65 cm. In goede staat.


Kavel: 2039

Grote kandelaar

Startprijs 160 EUR

Grote 19e eeuwse compositie metalen kaarskandelaar met bacchus. Historisme. Circa 1880. Afmeting: H 66 cm. In goede staat.


Kavel: 2040

Zeldzame Nishapur vogel, Iran

Resultaat: 550 EUR

Zeldzame Nishapur vogel. Iran. 9 -10 Century. Terracotta met blauw-groen glazuur. Hals gelijmd + stukjes eraf. Afmeting: 30 x 18 x 14 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2041

Twee delen Nishapur, Iran

Resultaat: 225 EUR

Twee delen Nishapur. Iran. 9 - 10 Century. Terracotta kruiken met blauw-groen glazuur. Afmeting: 12 - 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2042

Nishapur kruik, Iran

Resultaat: 180 EUR

Grote Nishapur terracotta kruik met oor. Iran. 9 - 10 Century. Gerestaureerd. Afmeting: H 17 x Ø 20 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2043

4 Delen terracotta

Resultaat: 150 EUR

Vier delen terracotta. Schalen. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 17 - 22 cm. In goede staat.


Kavel: 2044

7 Delen terracotta

Resultaat: 250 EUR

Zeven delen terracotta. Vijf kruiken + twee bekers. Bodemvondsten. Iran, Perzië. 10 - 14 Century. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 2045

Grote Perzische terracotta vaas, H 34 cm.

Startprijs 250 EUR

Grote blauw geglazuurde terracotta vaas. Iran. Perzië. Bodemvondst. 10 - 14 Century. Barsten. Afmeting: H 34 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2046

7 Delen glaswerk (bodemvondst)

Resultaat: 325 EUR

Zeven delen glaswerk. Bodemvondst. Iran. Perzië. 10 - 14 Century. Restauraties. Afmeting: 7 - 12 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2047

Drie delen terracotta

Resultaat: 325 EUR

Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Met polychromie. Twee kommen + schaal. Restauraties. Afmeting: 16 - 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2048

Drie delen terracotta

Resultaat: 325 EUR

Drie delen terracotta. Bodemvondst. Iran. 10 - 14 Century. Bestaande uit: Kom met polychromie, tekst en vrouwen figuren. Schenkkruik met oren. En een schaal met oor. Restauraties. Afmeting: 12 -16 cm....


Kavel: 2049

Vier delen terracotta

Startprijs 180 EUR

Vier delen terracotta. Bodemvondst. Iran/Perzië. 10th - 14th century. Bestaande uit: Schenkkan, twee kruiken en een houder. Restauraties. Afmeting: 11 - 22 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2050

Antieke Perzische olielamp

Startprijs 60 EUR

Antieke Perzische olielamp. Blauw-groen geglazuurd. Mogelijk Nishapur. Afmeting: 7 x 7 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 2051

Triptichon ikoon

Resultaat: 80 EUR

Antiek vergulde triptychon ikoon. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 x B 28 x D 1 cm. In goede staat.


Kavel: 2052

Triptychon ikoon

Resultaat: 120 EUR

Oude vergulde triptychon ikoon. Neogotisch. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 43 x B 46 x D 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2053

17e - 18e Eeuws schildpad belijmd Heilig kruis

Resultaat: 375 EUR

Groot 17e - 18e eeuws met schildpad belijmd Heilig kruis. Met houten Corpus Christi. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.


Kavel: 2054

Twee plaquettes

Startprijs 120 EUR

Twee 19e eeuwse messing bewerkte plaquettes in ovale lijst met ranken. Figuren in landschap decor. Afmeting: 43 x 38 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 2055

Twee Jugendstil schenkkannen

Startprijs 60 EUR

Twee antieke Jugendstil schenkkannen. Circa 1910. Eén maal messing W.M.F. Duitsland schenkkan. Eén maal tin bewerkte schenkkan met floraal/zon decor. Afmeting: 22 - 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2056

Franse briefopener, 1910

Startprijs 60 EUR

Franse briefopener van brons. Met pierrot + veer. Circa 1910. Afmeting: 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2057

Antieke paraplustandaard, 1900

Startprijs 80 EUR

Grote antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 77 x 50 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2058

Antieke paraplu-standaard, 1900

Startprijs 60 EUR

Antieke paraplu-standaard. Gietijzer. Circa 1900. Afmeting: 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2059

Franse bronzen tafellamp, 1900

Startprijs 150 EUR

Antieke Franse bronzen tafellamp. 'La Bouquettere'. Circa 1900. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.


Kavel: 2060

Drie delen gietijzer

Startprijs 80 EUR

Drie 19e eeuwse Duitse gietijzeren voorwerpen. Historisme. Bestaande uit: Twee opengewerkte wandschotels en een wandplaquette met adelaar wapen. Grote schotel gescheurd. Afmeting: Ø 21 - 26 cm. In red...


Kavel: 2061

Terracotta hoofd

Resultaat: 100 EUR

Oud terracotta hoofd op standaard. Cambodje, Angkor wat?. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2062

Twee gipsen Heilig beelden

Startprijs 70 EUR

Twee grote antieke gipsen Heilig beelden met polychromie. Circa 1920 - 1930. Eén figuur minimale chip. Afmeting: H 65- 72 cm. In goede staat.


Kavel: 2063

Antiek Engels meetinstrument, 1900

Startprijs 140 EUR

Antiek Engels meetinstrument op stroom, in mahoniehouten kist met lade en accessoires. Circa 1900. Merk: Schall & Son London. Afmeting: 20 x 29 x 14 cm. In goede staat.


Kavel: 2064

Design paspop

Resultaat: 1.500 EUR

Levensgrote moderne kunst paspop. Belijmd met honderden kleine keramieken tegeltjes en versierd met sieraden. Art Nouveau-stijl. Ongesigneerd. Gemonteerd op glazen basement. Tweede helft 20e eeuw. Afm...


Kavel: 2065

Antieke Engelse humidor

Startprijs 80 EUR

Grote antieke Engelse mahoniehouten humidor met zilveren plaquette Leonard Brown E.S.O. Ealing Conservative Association March 21st 1932. Met opbergruimte en tabakspot. Tabakspot beschadigd, verder in ...


Kavel: 2066

Antieke Schwarzwalder humidor, 1880

Startprijs 120 EUR

Antieke houtgestoken Schwarzwalder humidor met ranken decor en wapen decor (handwerk). Virtuti Semper Fidelis. Circa 1880. Afmeting: 23 x 30 x 21 cm. In goede staat.


Kavel: 2067

Perzische dekseldoos

Resultaat: 700 EUR

Bijzondere 18e - 19e eeuwse Perzisch vergulde bronzen dekseldoos met damascene floraal decor. Met slot + sleutel. Afmeting: 9 x 18,5 x 12,5 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2068

Mahonie speelkist

Resultaat: 50 EUR

Mahonie speelkaarten cassette met daarin vier mahonie dekseldozen met speelkaarten. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 x 27 x 15 cm. In goede staat.


Kavel: 2069

Parelmoerdoos met zilver

Resultaat: 60 EUR

Doosje versierd met parelmoermozaiëk voorzien van metalen binnenbak en zilveren deksel, 835/000. MT.: J. & C. Langs & Koops, Rotterdam. 1847-1864. 15x9x11cm. Enkele stukken parelmoer ontbreken, en enk...


Kavel: 2070

Franse theekist met flacons

Resultaat: 120 EUR

19e Eeuwse Franse palissanderhouten theekist met drie porseleinen handbeschilderde flacons. Eén deksel gelijmd. Afmeting: 19 x 20 x 10 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2071

Mahonie theekist

Startprijs 85 EUR

19e Eeuwse Franse theedoos van mahoniehout + intarsia. Afmeting: 16 x 27 x 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2072

Wortelnoten dekseldoos

Startprijs 60 EUR

19e Eeuwse wortelnoten dekseldoos. Afmeting: 10 x 22,5 x 23 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2073

Antieke wortelnoten schrijfkist, 1900

Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse wortelnoten schrijfkist met deksel + lade. Circa 1900. Afmeting: 28 x 31 x 25 cm. In goede staat.


Kavel: 2074

Engelse schrijfdoos

Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse Engelse palissanderhouten schrijfdoos met parelmoer-inleg en vakverdeling. Afmeting: 13 x 23,5 x 30 cm. In zeer goede staat.


Kavel: 2075

Drie antieke lepeldozen

Startprijs 60 EUR

Drie antieke lepeldozen. Divers. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 2076

Antieke majolica hangpetroleumlamp

Resultaat: 60 EUR

Antieke majolica hangpetroleumlamp met floraal decor. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 70 x Ø 50 cm. In goede staat.


Kavel: 2077

Antieke Jugendstil petroleumlamp

Resultaat: 130 EUR

Grote antieke Jugendstil petroleumlamp van zwart marmer/messing, met kristalglazen reservoir. Afmeting: H 81 cm. In goede staat.


Kavel: 2078

Wandpetroleumlamp

Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Hollandse opaline-glazen wandpetroleumlamp. Met ruiter te paard/floraal decor. Circa 1900. Jugendstil. Afmeting: 60 x 37 x 55 cm. In goede staat.


Kavel: 2079

Antieke opaline-glazen petroleumlamp

Resultaat: 70 EUR

Antieke opaline-glazen petroleumlamp met gesatineerde glazen lampenkap. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2080

Antieke staande petroleumlamp, H 69 cm.

Startprijs 120 EUR

Antieke messing staande petroleumlamp met kristal-glazen reservoir en gesatineerde glazen kap. Circa 1900. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.


Kavel: 2081

Antieke staande petroleumlamp, H 80 cm.

Resultaat: 170 EUR

Grote antieke opalineglazen staande petroleumlamp met vergulding en floraal decor. Circa 1900. Afmeting: H 80 cm. In goede staat.


Kavel: 2082

Antieke staande petroleumlamp, H 60 cm.

Resultaat: 130 EUR

Antiek porseleinen staande petroleumlamp met vergulding + damesportret. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.


Kavel: 2083

Twee antieke petroleumlampen, 1890

Startprijs 60 EUR

Twee antieke historisme petroleumlampen. Circa 1890. Eén maal van messing. Eén maal van compositie metaal. Afmeting: H 41 - 52 cm. In goede staat.


Kavel: 2084

17e Eeuwse Duitse geldkist

Startprijs 1.250 EUR

17e Eeuwse smeedijzeren Duitse geldkist met speciaal sluitmechanisme. Bodem en deksel deels doorgeroest. Afmeting: 40 x 85 x 47 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2085

Antieke WMF wandplaat

Startprijs 200 EUR

Antiek Duits W.M.F. plated wandreliëf. Vrouw met vogelnest. Afmeting: 22 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2086

Antieke Chinese inktpot, 1900

Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese inktpot van messing met drakenklauw + kristalglas. Circa 1900. Afmeting: 10 x 14 x 8 cm. In goede staat.


Kavel: 2087

Reclame object

Startprijs 150 EUR

Groot oud houtgestoken reclame object. Engels melkmeisje. 20e Eeuw. Fresh diary produced daily. Afmeting: H 144 cm. In goede staat.


Kavel: 2088

Twee grote Charles Dix kandelaren

Resultaat: 800 EUR

Twee grote 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kandelaren met granaat appelen en kariatiden. Afmeting: H 74 cm. In goede staat.


Kavel: 2089

Twee delen antiek tin, 1800

Resultaat: 130 EUR

Twee delen antiek tin. Circa 1800. Blaker olielamp + kraantjeskan, Louis Seize. Afmeting: H 36 - 42 cm. In goede staat.


Kavel: 2090

18e Eeuws tinnen lepelrek

Startprijs 250 EUR

18e Eeuws tinnen lepelrek. Barok. Met stempels. Afmeting: 34 x 29 x 6 cm. In goede staat.


Kavel: 2091

Kraantjeskan + comfoor

Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse Hollandse beschilderde kraantjeskan. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.


Kavel: 2092

Zeldzame 18e eeuwse kraantjeskan

Startprijs 50 EUR

Zeldzame 18e eeuwse handbeschilderde blikken kraantjeskan. Barok. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.


Kavel: 2093

Drie delen Hollands

Resultaat: 60 EUR

Drie delen Hollands. (1) Antieke handbeschilderde kraantjeskan, gesigneerd, circa 1900. (2) Beschilderde tinnen kraantjeskan, Tiel Holland, tweede helft 20e eeuw. (3) Dubbelzijdige koekplank, Willem &...


Kavel: 2094

Drie tinnen schenkkannen

Resultaat: 80 EUR

Drie antieke tinnen schenkkannen. Bodemmerken. Afmeting: 24 - 26 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 2095

Antieke tinnen Rembrandt kan

Startprijs 350 EUR

Antieke tinnen Rembrandt kan. 18e Eeuw of ouder. Deksel gemerkt. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.