50. Oktoberveiling 2021

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

Kroon voor heilig beeld 2329
Kroon voor heilig beeld
Startprijs 100 EUR
Schwarzwald tafelstuk, 1890 2372
Schwarzwald tafelstuk, 1890
Startprijs 100 EUR
Twee plaquettes 2054
Twee plaquettes
Startprijs 120 EUR
Antieke Schwarzwalder humidor, 1880 2066
Antieke Schwarzwalder humidor, 1880
Startprijs 120 EUR
Antieke staande petroleumlamp, H 69 cm. 2080
Antieke staande petroleumlamp, H 69 cm.
Startprijs 120 EUR
Oude Bundy USA saxofoon + koffer 2198
Oude Bundy USA saxofoon + koffer
Startprijs 120 EUR
Antieke WMF bokaal, 1900 2225
Antieke WMF bokaal, 1900
Startprijs 120 EUR
Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm. 2289
Antiek vergulde lampenvoet, H 46 cm.
Startprijs 120 EUR
Twee tinnen klepkannen 2367
Twee tinnen klepkannen
Startprijs 120 EUR
Antiek Engels meetinstrument, 1900 2063
Antiek Engels meetinstrument, 1900
Startprijs 140 EUR
Twee antiquarische boeken 2145
Twee antiquarische boeken
Startprijs 140 EUR
2x Petroleumlampen, 1900 2255
2x Petroleumlampen, 1900
Startprijs 140 EUR
Dekseldoos met reisneccesaire 2263
Dekseldoos met reisneccesaire
Startprijs 140 EUR
4x Ansichtkaart albums 2026
4x Ansichtkaart albums
Startprijs 150 EUR
Franse bronzen tafellamp, 1900 2059
Franse bronzen tafellamp, 1900
Startprijs 150 EUR
Reclame object 2087
Reclame object
Startprijs 150 EUR
Twee bronzen kandelaren 2103
Twee bronzen kandelaren
Startprijs 150 EUR
Chinese bloempot Ø 28 cm. 2131
Chinese bloempot Ø 28 cm.
Startprijs 150 EUR
Twee antiquarische boeken 2144
Twee antiquarische boeken
Startprijs 150 EUR
Twee 17e eeuwse Hebreeuwse bijbels 2148
Twee 17e eeuwse Hebreeuwse bijbels
Startprijs 150 EUR
Bronzen dienblad met plaquette 2312
Bronzen dienblad met plaquette
Startprijs 150 EUR
Grote kandelaar 2039
Grote kandelaar
Startprijs 160 EUR
Franse stickbarometer 2170
Franse stickbarometer
Startprijs 160 EUR
Zeldzame 18e eeuwse tabaksdoos 2029
Zeldzame 18e eeuwse tabaksdoos
Startprijs 180 EUR