Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Vier delen terracotta 2049
Vier delen terracotta
Startprijs 180 EUR
Antieke kopergeslagen turfkist 2126
Antieke kopergeslagen turfkist
Startprijs 180 EUR
2x Petroleumlampen, 1880 2237
2x Petroleumlampen, 1880
Startprijs 180 EUR
Palissanderkist met inhoud 2338
Palissanderkist met inhoud
Startprijs 180 EUR
Antieke bronzen vijzel met stamper 2009
Antieke bronzen vijzel met stamper
Startprijs 200 EUR
Antieke wortelnoten schrijfkist, 1900 2073
Antieke wortelnoten schrijfkist, 1900
Startprijs 200 EUR
Antieke WMF wandplaat 2085
Antieke WMF wandplaat
Startprijs 200 EUR
Twee 17e eeuwse kandelaren 2107
Twee 17e eeuwse kandelaren
Startprijs 200 EUR
Smeedijzeren wandblaker met putti 2113
Smeedijzeren wandblaker met putti
Startprijs 200 EUR
Twee bronzen tafellampen 2114
Twee bronzen tafellampen
Startprijs 200 EUR
Bronzen bureau kalender 2133
Bronzen bureau kalender
Startprijs 200 EUR
Antiquarische map, Astronomie Populaire 2149
Antiquarische map, Astronomie Populaire
Startprijs 200 EUR
Weense tafellamp, 1920 2288
Weense tafellamp, 1920
Startprijs 200 EUR
Antieke hangtelefoon, 1900 2035
Antieke hangtelefoon, 1900
Startprijs 220 EUR
Twee bronzen kandelaren 2104
Twee bronzen kandelaren
Startprijs 220 EUR
Twee kerkkandelaren 2348
Twee kerkkandelaren
Startprijs 220 EUR
Franse boulle dekseldoos 2162
Franse boulle dekseldoos
Startprijs 225 EUR
Grote Perzische terracotta vaas, H 34 cm. 2045
Grote Perzische terracotta vaas, H 34 cm.
Startprijs 250 EUR
Engelse schrijfdoos 2074
Engelse schrijfdoos
Startprijs 250 EUR
18e Eeuws tinnen lepelrek 2090
18e Eeuws tinnen lepelrek
Startprijs 250 EUR
Twee tinnen kandelaren 2099
Twee tinnen kandelaren
Startprijs 250 EUR
Twee Franse bronzen kaarskandelaren 2342
Twee Franse bronzen kaarskandelaren
Startprijs 250 EUR
Messing staamde lamp, H 184 cm. 2017
Messing staamde lamp, H 184 cm.
Startprijs 275 EUR
Twee antieke tinnen bokalen 2347
Twee antieke tinnen bokalen
Startprijs 275 EUR