Twee Chinees porseleinen borden met Wanli decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: Ø 16,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met reliëf onderglazuur. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 21,8 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Chinees porseleinen Familie Rose borden met tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Beide borden beschadigd. Afmeting: Ø 22,6 - Ø 22,8 cm. In redelijke staat.
Chinees glazen snuffbottle in kalebas vorm. Afmeting: H 7 cm. In goede staat.
Chinese snuffbottle van agaat. Chinese godheid. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon bonsai plantenbak met tekst en signatuur. Afmeting: 7,5 x 24 x 16 cm. In goede staat.
Drie oude Chinese jade snijstukken, draken. Afmeting: 5,5 - 7,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen neksteun met figuren in landschap/karakter decor. Afmeting: 10,5 x 23,3 x 10,6 cm. In goede staat.
Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotel met floraal decor + bodemmerk. Randschade + haarlijn. Afmeting: Ø 35,4 cm. In redelijke staat.
Grote diepe Chinees porseleinen celadon schotel met craquelé glazuur, tekst en bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 28,2 cm. In goede staat.
Kang Xi stijl Chinees porseleinen trompetvaas met tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paars/blauw glazuur en draak. Met bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vierkante Familie Rose vaas met vier diverse decors, landschap/vogels/teksten. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. Bestaande uit: Celadon schaal met floraal decor en verso, lotusbloemvorm. Flambé vierkante kom met karaktertekens + bodemmerk. En een Familie Rose pot met chicken/figuren...
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en wit craquelé glazuur. Afmeting: H 14,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen kop en schotel met herten decor. Afmeting: 4 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met landschap decor + bodemmerk. Enkele minimale chips. Afmeting: 5 x Ø 11 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen vaas met oren en craquelé glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Drie Japanse porseleinen flessen met landschap decor. Circa 1900. Twee chips. Afmeting: H 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen kom met draken/vissen decor. Afmeting: H 7,5 x Ø 17,3 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. Bestaande uit; twee chocolade koppen, schotel en bord. Circa 1800. Floraal/goud decor. Beschadigd. Afmeting: 7 - 22 cm. In matige staat.
Twee grote antieke Japanse sierschotels. Divers. Vogel in tuin decor. Circa 1900. Afmeting: Ø 31 - 32 cm. In goede staat.
Chinese celadon porseleinen maanvaas/pelgrimvaas. Met craquelé glazuur. Afmeting: 21 x 16 x 7,5 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees antiek. 1x 19e Eeuwse kom met zeldzaam paarden decor + bodemmerk. Zeepstenen figuur van Chinese visser. Afmeting: 11 - 15 cm. In goede staat.
Vijf antieke Chinees porseleinen borden. Divers. 18e Eeuw. Beschadigd. Afmeting: Ø 21,5 - 28 cm. In matig/redelijke staat.
Twee Chinees porseleinen borden. Familie Verte, figuren in landschap + bodemmerk. En bord met waterpartij/vissen + zes tekens bodemmerk. Iets sleets. Afmeting: Ø 21,7 - Ø 30,5 cm. In goede staat.
Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Met bodemmerk. Chip deksel. Afmeting: 8 x 9,5 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Lot Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: Vijf schotels met landschap decor, 19e eeuw. Vijf kopjes met tuin decor, 19e eeuw. Twee kopjes 18e eeuw. Twee schotels 18e - 19e eeuw. Eén losse ...
18e Eeuws Chinees porseleinen theebus met papegaai/vlinder decor. Randglazuur schade. Afmeting: 12,5 x 9 x 5,5 cm. In goede staat.
Kleine Chinees porseleinen trekpot met floraal/goud decor. 18e Eeuw. Afmeting: 7,5 x 11 x Ø 6,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte brush/penselen pot. Met rondom figuren/floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 19 x Ø 21,5 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. 1x Schaal met paradijsvogel decor, goed. 1x Kom met landschap/floraal decor, goed. 1x Vaas met tuin decor, haarlijn. Afmeting: 16 - 29 cm. In redelijk/goed...
Chinees porseleinen Familie Rose kom met aardbeien/vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 6,5 x Ø 14,4 cm. In goede staat.
Antieke Chinees porseleinen diepe schotel met krab en baars decor. Beschadigd. Afmeting: 5 x Ø 27,5 cm. In matige staat.
Chinees porseleinen celadon censer op drie poten. Met groen craquelé glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinese papier maché pot met draken decor + bodemmerk. Handbeschilderd. Afmeting: H 23,5 x Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen wapenschotel met goud decor. 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: Ø 34,7 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinese Sung-stijl porseleinen kommen met kokosnoot glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 cm. x Ø 12,3 cm. / H 7,5 cm. x Ø 12,7 cm. In goede staat.
Twee zeer gedetailleerde gedecoreerde Chinees porseleinen koppen met figuren/goud/tekst decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8 x Ø 9 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen petroleumlamp met bodemmerk. Afmeting: 24 - 34 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met geel glazuur + karakter tekens. Afmeting: H 5 x Ø 9,9 cm. In goede staat.
Vijf delen Chinees porselein. Bestaande uit: Drie Familie Rose kopjes + zes tekens bodemmerk. En twee 18e eeuwse Imari kommen, beiden randschade. Afmeting: Ø 9- 15,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte drakenkom met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 15,8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met rondom rotsen/floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 20,5 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit; Knobbelvaas + bodemmerk. En twee schenkkannen met figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met okergeel glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 16 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon oorvaas met blauw/groen craquelé glazuur. Afmeting: H 18 x Ø 17 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse lakwerk panelen met parelmoer en figuren decor. Gesigneerd. Afmeting: H 27 x B 18 cm. In goede staat.
Twee antieke Japanse lakwerk panelen met benen voorstelling en originele houtgestoken lijsten. Circa 1900. Afmeting: H 74 x B 48 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen vaas met thee-kleurig glazuur en rondom figuren/wijsheren/goden decor. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen pot op drie pootjes. Met groen/grijs glazuur. Afmeting: H 13 x Ø 18,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Noir tafellamp met paradijsvogel/floraal decor. Circa 1940 - 1950. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Grote Japanse Satsuma porseleinen fluitspeler met floraal/goud decor. 21e Eeuw. Afmeting: 50 x 36 x 24 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees Kantonees porselein. Kom + vaas. Figuren decor + bodemmerk. Afmeting: 24 - 29 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vierkante celadon vaas met ribbels en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 17,5 cm. In goede staat.
Zes Chinees porseleinen Familie Rose borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 24,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met perzikranken/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met zes tekens bodemmerk + spinach & egg glazuur. Afmeting: H 7,5 x Ø 21,6 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen borden met vliegende koekoek. 18e Eeuw. Eén bord chip. Eén bord haarlijn. Afmeting: Ø 22,7 cm. In redelijke staat.
Zeven delen 19e eeuwse Japans Kutani porselein. Vazen met bodemmerk. Twee vazen beschadigd. Afmeting: H 10 - 19 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf delen antiek Japans Kutani porselein. Bestaande uit: vier pijpvazen + hangbloempot. Met figuren/floraal/goud decor. Afmeting: 18 - 18,5 cm. In goede staat.
Antieke Japans porseleinen Kutani dekselpot met figuren/coulissen decor. Achtkantig. Met bodemmerk. Chips onderrand deksel. Afmeting: H 30 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen Sung-stijl kommen met flambé glazuur. Afmeting: 14 - Ø 14,5 cm. In goede staat.
Twee Japanse schalen met figuren/landschap/pagode decor + Chinese kom. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 18,2 cm. In goede staat.
Drie antieke Japanse/Chinese borden. (1) Landschap China, haarlijn. (2) Japan, floraal + bodemmerk. (3) China, pagode decor + bodemmerk, chip. Afmeting: Ø 23 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose trekpot met floraal/goud decor. Afmeting: H 16,5 cm. In goede staat.
Vijf antieke Japans porseleinen vazen. Divers. 19e Eeuw. Afmeting: H 9 - 26 cm. In goede staat.
Zes delen 18e - 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: drie papborden, floraal, allemaal haarlijnen of beschadigd. En drie kommen, floraal. Afmeting: 15 - 16,5 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon bord met groen craquelé glazuur en vis decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Meiping vaas met rood glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon Quan Yin met blauw-groen glazuur. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Vier delen Chinees porselein. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: opdienschaal met floraal decor + tekst. Amsterdam bont kom, haarlijn + chip. Dekseldoos met floraal decor. Trekpot met floraal decor. Afmet...
Grote Chinees porseleinen waterpot met oker glazuur en ranken decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 11 x Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Verte dekselpot met karper en draak. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 20 x 36 x 20 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren/floraal decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 44 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig porseleinen kaststel met chinoiserie decor. Circa 1900. Afmeting: 25 - 29 cm. In goede staat
Grote Chinees porseleinen pot met rondom figuren in landschap decor. Afmeting: H 15 x Ø 23,5 cm. In goede staat.
Twee delen antiek Japans Kutani porselein. Met bodemmerk. Stopvaas + sierschotel. Met figuren/goud decor. Afmeting: 22 - 29 cm. In goede staat.
Twee grote Japanse Kutani porseleinen schotels met geisha in tuin decor. 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,5 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Japanse Kutani porseleinen schotels met pauw decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 30,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met blauw verlopen glazuur + bodemmerk. Afmeting: H 25 cm. - Ø 16 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Kutani knobbelvazen met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen dekselpotten met floraal decor. Afmeting: H 26 x Ø 19 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen censer met draken decor en craquelé glazuur. Afmeting: H 11 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met oren en bruin craquelé glazuur. Afmeting: H 18,6 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met tuin decor. Eén bord haarlijn. Eén bord gaatje + chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal met lichtbruin craquelé glazuur. Bloemvorm. Afmeting: H 4,5 x Ø 15 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fabeldieren decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren in hemelrijk decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Drie grote antieke Chinese voorouder portretten. Gouaches op papier op hard karton geplakt. Afmeting: H 160 x B 108 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met draken decor en craquelé glazuur. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 13 x Ø 9 cm. In goede staat.
Acht Chinees porseleinen kommen. 19e Eeuw. Eén kom gelijmd, zeven kommen goed. Afmeting: H 7 x Ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen plaquette met winterlandschap + signatuur. Afmeting: H 32 x B 22,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met feniks + zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen kom met draken decor + zes tekens bodemmerk. Eén chip. Afmeting: H 5,5 x Ø 10,4 cm. In redelijke staat.