Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

50. Oktoberveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 7 oktober 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden broche onyx en parel 580
Gouden broche onyx en parel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft 1404
Onduid. gesig., Stadsgezicht Delft

Resultaat:

180 EUR

Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm. 7796
Twee Chinese Familie Rose borden Ø 20 - 28 cm.
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lucebert, Voorstelling met zes figuren 1397
Lucebert, Voorstelling met zes figuren

Resultaat:

140 EUR

W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan 1390
W.G.F. Jansen, Ploegende boer met paardenspan
Startprijs 450 EUR
Kang Xi theebus met zilverwerk 7789
Kang Xi theebus met zilverwerk
Startprijs 500 EUR
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm. 7782
Twee Chinese vazen, H 25,5 cm.
Startprijs 300 EUR
Chinese hocker 4106
Chinese hocker
Startprijs 120 EUR
Wim Bos, Rotterdams havengezicht 1361
Wim Bos, Rotterdams havengezicht
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg 1354
Gerard Altmann, Poldergezicht met knotwilg

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
S. Jonker, Haan met kip 1347
S. Jonker, Haan met kip

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Majolica zuil 6197
Majolica zuil

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Geelgouden armband, bol, met hanger 544
Geelgouden armband, bol, met hanger

Resultaat:

1.100 EUR

Twee antieke porseleinen figuren, 1900 6190
Twee antieke porseleinen figuren, 1900
Startprijs 120 EUR
Verkocht
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm. 6183
Franse Limoges dekselvaas, H 30 cm.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Perzische kruithoorn 2716
Perzische kruithoorn

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke karabijn WO I 2709
Antieke karabijn WO I

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Revolver 2702
Revolver

Resultaat:

110 EUR

Kleine Chinese flacon 7746
Kleine Chinese flacon
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Zilveren choker met oud diamant 537
Zilveren choker met oud diamant

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk 1311
Ongesigneerd, Naakte vrouw doet boete in de kerk

Resultaat:

180 EUR

Gouden rijring met diamant 530
Gouden rijring met diamant
Startprijs 780 EUR
Verkocht
Kleine Afrikaanse speeltafel 4070
Kleine Afrikaanse speeltafel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Louis Philippe secretaire 4063
Louis Philippe secretaire

Resultaat:

450 EUR