Twee glas-in-lood tafellampen met metalen voet. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie-delige Millers Antique Guide volume I t/m IV. In kartonnen houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 18 x 15 cm. In goede staat.
Verlichte globe op houten voet. Scan-Globe A/5 Dänemark 1972. Afmeting: H 42 x Ø 28 cm. In goede staat.
Messing Morse seinsleutel. Nederlandse militaria, 50-er jaren. Afmeting: 11 x 17 x 12 cm. In goede staat.
Oude messing tafellamp met antieke gebloemde glazen kap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Antieke 20-delige passerset in notenhouten doos. Duitsland. Circa 1920 - 1930. Präcision E.O. Richter & Co. Afmeting: 4 x 32,5 x 17 cm. In goede staat.
Zeven antieke bronzen krukgewichten. Engeland. 50 gram tot 2 kilo. Afmeting: In goede staat.
Twee messing neo renaissance kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse mahoniehouten pijpencomfoors. Eén scheur in basement en pootjes missen. Afmeting: 60 x 62 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws verstelbare smeedijzeren blaker met messing basement, olielamp en kaarshouder. Stelschroef mist. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.
Twee grote oude/antieke kerkelijke messing kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 72 - 77 cm. In goede staat.
Antieke Franse compositie metalen klokopzet. Edele heer met boek en pen. Circa 1890. Achtdaag-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Beschadigingen metaal zijkant. Figuur = 34 x 33 x 13 cm. In redelijke ...
Twee antieke complete Duitse regulateur uurwerken. Junghans + Pfeilkreuz. Circa 1900. Afmeting: Ø 14,5 - Ø 15 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Incompleet. Voor onderdelen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 32 x 27 x 11 cm. In redelijke staat.
Antieke Duitse notenhouten vertico-opstand. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: 67 x 90 x 24 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw, met een medaillon in het midden. Sleets + scheurtjes. Afmeting: 162 x 110 cm. In redelijke staat.
Twee zware hardhouten gestoken Afrikaanse bustes. 20e Eeuw. Afmeting: H 25 - 28 cm. In goede staat.
Vier delen oud glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Haas (Mille Fiori), chip. Zwaan. Bolvaas, mogelijk Leerdam. Schaal, Orrefors. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Kristalglazen cocktailshaker + ijsemmer. Met chroom. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Antieke terracotta amfora kruik met oren en rest-polychromie. Bodemvondst. Bovenrand beschadigd, verder goed. Afmeting: H 18 x Ø 10,5 cm.
Hollands polychroom 6-pas tegeltableau met paardenmenner + paard decor. 19e Eeuw. Haarlijnen. Afmeting: H 38 x B 25 cm. In redelijke staat.
Vier 17e eeuwse Hollandse tegels met figuren decor. Beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...