Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Geelgouden streekhanger/ broche
Resultaat: 110 EUR

Geelgouden streekbroche, 585/000, ruitvormig versierd met appliqueen en knopjes. Voorzien van baardje. 31x40mm. ca 3,9 gram. In goede staat.

Zeldzame Chinese Familie Rose vaas, H 27,5 cm.
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen Familie Rose vaas met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 27,5 x Ø 15,5 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man op stoel
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1950. Man op stoel. Olieverf op paneel. Afmeting: H 58 x B 41 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Franse lantaarnklok
Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse Franse lantaarnklok met ankergang en vier gewichten, stoel + slinger. (twee treinen). Afmeting: 39 x 18 x 16 cm. In goede staat.

Witgouden oorhangers met diamant
Startprijs 1.100 EUR

Witgouden oorhangers, 750/000, met diamant. Klapcreolen met diamant met een gekrulde hanger bezet met diamanten en voorzien van een peervormig rozet met in het midden een smokey peervormige diamant en...

Hollands kabinet
Startprijs 1.200 EUR

Hollands kabinet van licht notenhout. Barok. Circa 1780. Kast heeft oplopende kop, drie dubbel gebogen. Met snijwerk van acanthus blad en origineel beslag. Afmeting: 250x180x65 cm In goede staat.

Kleine Kang Xi vaas, H 11 cm.
Resultaat: 200 EUR

17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met Lange Lijs/floraal decor. Professionele bovenrand restauratie. Afmeting: H 11 cm. In goede staat.

Twee Chinese oorvazen, H 42,5 cm.
Startprijs 150 EUR

Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Achtkantig met figuren/floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 42,5 cm. In goede staat.

Frans Erkelens, Abstracte compositie
Resultaat: 100 EUR

Frans Erkelens, 1962. 1937 - 2016. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 47 x B 62 cm. In goede staat.

Twee Chinese vazen
Startprijs 80 EUR

Twee eierschaal Chinees porseleinen republiek-stijl vazen met figuren voorstelling + merk. In doos. 20e Eeuw. Afmeting: 22 cm. In goede staat.

Gouden zakhorloge
Resultaat: 170 EUR

Geelgouden zakhorloge, 750/000, met bewerkt achterdeksel met schild. Voorzien van witte emaille wijzerplaat en met opwindsleutel. Metalen stofdeksel. ø 35mm. In goede staat

Drie Chinese miniatuurvazen, H 5 cm.
Resultaat: 80 EUR

Drie antiek Chinees porseleinen miniatuurvazen met landschap/pagode decor. Afmeting: 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 5 cm. In goede staat.

Hermann, Vaas met bloemen
Resultaat: 80 EUR

Carola? Herrmann. Circa 1930. Duitse School. Vaas met bloemen. Afmeting: Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese Ducai vaas, H 15,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Chinees porseleinen Ducai vaas met floraal decor en zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Fedor van Kregten, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 200 EUR

Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Poldergezicht met windmolens en vee. Olieverf op linnen. Afmeting: H 46 x B 67 cm. In goede staat.

Chinese vaas met vlinder decor
Startprijs 400 EUR

Grote Chinees porseleinen vaas met floraal/vlinder decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 33 x Ø 20 cm. In goede staat.

Chinees kledingstuk van zijde
Startprijs 600 EUR

Chinees kledingstuk gemaakt van zijde. Gestikt hesje met paradijsvogel/floraal decor. Afmeting: 65 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese Mei Ping vaas, H 35 cm.
Startprijs 1.200 EUR

Chinees porseleinen Mei Ping vaas met figuren in landschap/pagode decor. Chip bodemrand. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas
Resultaat: 120 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met oren en groen glazuur. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.