Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2x Handgeschilderde ikonen 1245
2x Handgeschilderde ikonen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Lot divers 2248
Lot divers

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Drie delen antiek koperwerk 2283
Drie delen antiek koperwerk

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Art Deco coupes, 1920 2302
Twee Art Deco coupes, 1920

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Kleine antieke apothekerskast 2326
Kleine antieke apothekerskast

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee antieke tablets, 1910 2349
Twee antieke tablets, 1910

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Vier antieke messing pannen 2350
Vier antieke messing pannen

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Twee Chinese borden Ø 23,4 cm. 7670
Twee Chinese borden Ø 23,4 cm.

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Schaal met zilver 168
Schaal met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Grote odeurflacon met zilver 183
Grote odeurflacon met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Plated wijnkoeler 201
Plated wijnkoeler

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren specerijenpot 304
Zilveren specerijenpot

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
4 Zilveren suikerscheppen 314
4 Zilveren suikerscheppen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren ring met amethist en lemonkwarts 568
Zilveren ring met amethist en lemonkwarts

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren armband met zirconia 630
Zilveren armband met zirconia

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren armband turkoois 706
Zilveren armband turkoois

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot zilver 813
Lot zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Zilveren armband & ring 828
Zilveren armband & ring

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Double armband 833
Double armband

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Febernes + Knaake, Violen + landschap 1353
Febernes + Knaake, Violen + landschap

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee 1356
Judo, Oriëntaalse markt met figuren en pluimvee

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij 1357
Naar Ruijsdaal, Wintergezicht met boerderij

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Twee Perzische olielampen 2050
Twee Perzische olielampen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Majolica petroleumlamp, 1890 2079
Majolica petroleumlamp, 1890

Resultaat:

40 EUR