49. Juliveiling 2021

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

Chinees bord Ø 19,5 cm. 7413
Chinees bord Ø 19,5 cm.

300 EUR

Antieke Japanse bronzen plaquette 5038
Antieke Japanse bronzen plaquette
Startprijs 80 EUR
Antieke Chinese trekpot 7430
Antieke Chinese trekpot
Startprijs 400 EUR
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities 1141
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok 3538
18e Eeuwse Amsterdamse wandklok
Startprijs 3.500 EUR
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm. 7447
Chinese Familie Rose kom Ø 14,5 cm.

250 EUR

Antiek terracotta figuur, 1920 5055
Antiek terracotta figuur, 1920
Startprijs 40 EUR
Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen 1158
Keith Haring, Zwangere dansende vrouwen

450 EUR

Chinees Blanc de Chine figuur, H 24 cm. 7464
Chinees Blanc de Chine figuur, H 24 cm.
Startprijs 500 EUR
Drie-delig Frans klokkenstel 3555
Drie-delig Frans klokkenstel
Startprijs 200 EUR
Antieke bronzen Christus op basement, 1920 5072
Antieke bronzen Christus op basement, 1920
Startprijs 100 EUR
Chinese schaal 7477
Chinese schaal
Startprijs 200 EUR
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw 1175
Ongesigneerd, Handwerkende vrouw
Startprijs 400 EUR
Friese staartklok 3568
Friese staartklok
Startprijs 170 EUR
Chinese Familie Rose vaas 7494
Chinese Familie Rose vaas

150 EUR

Pidoux, Man met snor en oorring 1192
Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR
Bronzen figuur, Uil op tak 5089
Bronzen figuur, Uil op tak

130 EUR

Chinees Kantonees klokkenstel, 1860 7511
Chinees Kantonees klokkenstel, 1860

1.100 EUR

Antieke jaarpendule onder stolp 3572
Antieke jaarpendule onder stolp

90 EUR