Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Monogram P.M. 1933 1329
Monogram P.M. 1933
Startprijs 25 EUR
Jan van Goethem, Abstract 1336
Jan van Goethem, Abstract
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Bergdorp 1342
Ongesigneerd, Bergdorp
Startprijs 40 EUR
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade 1355
Weber, Paardenkar op Rotterdamse kade
Startprijs 40 EUR
3x Divers 1378
3x Divers
Startprijs 40 EUR
Dames portret, Mata Hari 1279
Dames portret, Mata Hari
Startprijs 50 EUR
Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam 1300
Jan Sirks, Schepen in haven Rotterdam
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, Man op stoel 1324
Ongesigneerd, Man op stoel
Startprijs 50 EUR
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem 1340
H.M. Bijl, Dorpsgezicht met platbodem
Startprijs 50 EUR
H.J. van de Poel, Stilleven met appels 1366
H.J. van de Poel, Stilleven met appels
Startprijs 50 EUR
Landkaart, Gelderland + Zutphen 1379
Landkaart, Gelderland + Zutphen
Startprijs 50 EUR
B. Elshout, Kippen in stal 1177
B. Elshout, Kippen in stal
Startprijs 60 EUR
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat 1248
Annica Krol, Industriële voorstelling met olievat
Startprijs 60 EUR
B. Toscani, Abstracte collage 1249
B. Toscani, Abstracte collage
Startprijs 60 EUR
C.L. Dake, Koe bij drenkplaats 1275
C.L. Dake, Koe bij drenkplaats
Startprijs 60 EUR
J. Dooijewaard, Ossenspan bij boerderij 1284
J. Dooijewaard, Ossenspan bij boerderij
Startprijs 60 EUR
Monogram A.J.D. , Hollands landschap met koeien 1302
Monogram A.J.D. , Hollands landschap met koeien
Startprijs 60 EUR
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp 1321
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR
George Seveau, Kerk in Parijs 1376
George Seveau, Kerk in Parijs
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren 1377
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren
Startprijs 60 EUR
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame 1211
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Tulpen 1247
Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 70 EUR
Anton van der Vet, Bloemstilleven 1272
Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Rustende boer 1312
Ongesigneerd, Rustende boer
Startprijs 70 EUR