Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

O. Köster, Landschap met dorp 1368
O. Köster, Landschap met dorp
Startprijs 80 EUR
H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen 1365
H. Houssart, Landschap met boot en kamperende mensen
Startprijs 80 EUR
Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk 1335
Onduid.gesign., Stadsgezicht met verbrandde kerk
Startprijs 80 EUR
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw 1325
Ongesigneerd, Landschap met badende vrouw
Startprijs 80 EUR
J. Vervloet, Promenade Lucerne 1297
J. Vervloet, Promenade Lucerne
Startprijs 80 EUR
Achter-glas-schilderij, orientaalse vrouw 1295
Achter-glas-schilderij, orientaalse vrouw
Startprijs 80 EUR
C. Maxim, Meisje met kersen 1250
C. Maxim, Meisje met kersen
Startprijs 80 EUR
Jan Kagie, Duingezicht Texel 1241
Jan Kagie, Duingezicht Texel
Startprijs 80 EUR
Udoli Sazavy u Ronova, Stoomtrein langs rivier 1206
Udoli Sazavy u Ronova, Stoomtrein langs rivier
Startprijs 80 EUR
Pidoux, Man met snor en oorring 1192
Pidoux, Man met snor en oorring
Startprijs 80 EUR
Ketut Keteg, Erotische voorstelling 1170
Ketut Keteg, Erotische voorstelling
Startprijs 80 EUR
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities 1141
2x Dirkjan Ribbeling, Abstracte composities
Startprijs 80 EUR
Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria 1381
Vier antieke Franse prenten, Paarden/Militaria
Startprijs 70 EUR
C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee 1362
C.M. Kouw, Hollandse platbodems op zee
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Abstract 1333
Ongesigneerd, Abstract
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Rustende boer 1312
Ongesigneerd, Rustende boer
Startprijs 70 EUR
Anton van der Vet, Bloemstilleven 1272
Anton van der Vet, Bloemstilleven
Startprijs 70 EUR
Ongesigneerd, Tulpen 1247
Ongesigneerd, Tulpen
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame 1211
Onduid. gesig., Brug bij Notre Dame
Startprijs 70 EUR
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren 1377
Onduid. gesig., Landschap, boerderij met figuren
Startprijs 60 EUR
George Seveau, Kerk in Parijs 1376
George Seveau, Kerk in Parijs
Startprijs 60 EUR
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp 1321
Fr. Peter, Zonning landschap in Duits dorp
Startprijs 60 EUR
Monogram A.J.D. , Hollands landschap met koeien 1302
Monogram A.J.D. , Hollands landschap met koeien
Startprijs 60 EUR
J. Dooijewaard, Ossenspan bij boerderij 1284
J. Dooijewaard, Ossenspan bij boerderij
Startprijs 60 EUR