Twee maal A. Wapenaar. 21e Eeuw. Figuren voorstellingen naar oude meesters. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 24 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 26 x B 45 cm. In goede staat.
Theo Koch. 1881 - 1959. Dorpsgezicht Elburg (?). Olieverf op paneel. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 21e Eeuw. Duingezicht met figuren. Naar Franse impressionist. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 40 cm. In goede staat.
Walter Heimig. 1881 - 1955. Duitse School. Der Trinker. (man met bierpul). Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
Nicole Laceur. 1967. Bloementuin met waterlelies. Olieverf op linnen. Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille. 1982. 1922 - 2010. La Femme au kimono. Nr. 73/75. Lithografie op papier. Afmeting: H 65 x B 50 cm. In goede staat.
Bouvier. Circa 1900. Glazen vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 23 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Arbeiders transporteren brandhout met paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 143 cm. In goede staat.
E. Pasini (Emilio). 1872 - 1953. Oosters zeegezicht met zeilboten en stad. Olieverf op linnen, op paneel, marouflé. Afmeting: H 31 x B 41 cm. In goede staat.
Albert J. Temming. 1942 - . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1800. Twee figuren bij boerenhuis. Aquarel op papier. Afmeting: H 24 x B 49 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Landarbeiders aan het oogsten. Impressionistisch werk van de schilder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 34 cm. In goede staat.
Henk van Leeuwen van Oudewater. 1890 - 1972. Landschap bergmeer met figuur en parasol. Olieverf op linnen. Afmeting: H 38 x B 47 cm. In goede staat.
L. de Jong. Tweede helft 20e eeuw. Platbodem bij zonsondergang. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, oesters en citroen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Kersen en Romeins glas. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven. Brood op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met Roemer, citroen en tin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.
J.A. Bakhuizen. 1938. Grachtgezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 100 cm. In goede staat.
Johan van Deventer. 1903 - 1952. Marktgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 50 cm. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
F. de Wit. Circa 1930. Landschap met korenschoven en gezicht op kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Jan Abraham Mondt. 1859 - 1941. Lezende dame in een koffiehuis. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 26 cm. In goede staat.