Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Oud Perzisch kleed 164 x 101 cm.
Resultaat: 80 EUR

Oud Perzisch kleed met figuren decor. Ruiters te paard. Afmeting: 164 x 101 cm. In goede staat.

Twee Perzische kleden
Resultaat: 80 EUR

Twee oude Perzische kleden met figuren decor, ruiter te paard. Meerkleurig. Afmeting: 125 - 200 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed 167 x 79 cm.
Resultaat: 50 EUR

Perzisch bidkleed. Meerkleurig. Afmeting: 167 x 79 cm. In goede staat.

Zeer groot Perzisch kleed, 312 x 208 cm.
Resultaat: 350 EUR

Zeer groot Perzisch kleed met meerkleurig floraal decor. Afmeting: 312 x 208 cm. In goede staat.

Groot Perzisch kleed, 240 x 154 cm.
Resultaat: 100 EUR

Groot Perzisch kleed met floraal decor. Steenrood/zwart/creme. Afmeting: 240 x 154 cm. In goede staat.

Twee Perzische bidkleden
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Perzische (bid)kleden. 20e Eeuw. Rood-blauw + aardetinten. Afmeting: 110 - 139 cm. In redelijk/goede staat.

Twee Kelim kleden
Startprijs 100 EUR

Twee Oosterse Kelim kleden. Rood + aardetinten. 20e Eeuw. Afmeting: 156 x 111 cm./167 x 114 cm. In redelijk/goede staat.

Drie Perzische kleden
Resultaat: 150 EUR

Drie oude Perzische kleden. Divers. 20e Eeuw. Iran. Afmeting: 147 x 205 cm. In goede staat.

Twee Perzische kleden
Resultaat: 140 EUR

Twee oude Perzische kleden. Meerkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 147 x 100 cm./201 x 137 cm. In goede staat.

Twee oude Perzische kleden
Startprijs 100 EUR

Twee oude Perzische kleden. 20e Eeuw. Divers. Afmeting: 149 x 154 cm. In goede staat.

Oud Perzisch kleed, 125 x 190 cm.
Resultaat: 130 EUR

Oud Perzisch kleed met floraal decor. Rood/creme/zwart. Afmeting: 125 x 190 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 166 x 248 cm.
Resultaat: 275 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch kleed met floraal/dieren decor. Afmeting: 166 x 248 cm. In goede staat.

Wandkleed met familiewapen
Resultaat: 60 EUR

30-er Jaren wandkleed met adelijk familiewapen. Afmeting: 103 x 77 cm. In goede staat.

Perzisch bidkleed, 63 x 200 cm.
Startprijs 30 EUR

Lang Perzisch bidkleed met floraal decor. Licht beschadigd. Afmeting: 63 x 200 cm. In redelijke staat.

Perzische Kelim, 208 x 320 cm.
Startprijs 400 EUR

Grote Perzische Kelim in de kleuren rood, zwart, creme. Afmeting: 208 x 320 cm. In redelijk/goede staat.

Handgeknoopt Perzisch kleed, 170 x 140 cm.
Startprijs 150 EUR

Antiek ? handgeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Rood/blauw/zwart. Scheurtje rand + iets sleets. Afmeting: 170 x 140 cm. In redelijk/goede staat.

Perzisch tapijt, 180 x 113 cm.
Resultaat: 70 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met in het midden drie medaillons. Afmeting: 180 x 113 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 162 x 110 cm.
Resultaat: 40 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood/blauw, met een medaillon in het midden. Sleets + scheurtjes. Afmeting: 162 x 110 cm. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 158 x 63 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt blauw tapijt met witte omranding. Afmeting: 158 x 63 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt, 196 x 132 cm.
Resultaat: 60 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.

Perzisch tapijt, 200 x 140 cm.
Resultaat: 50 EUR

Handgeknoopt Perzisch tapijt. Rood, met diverse omrandingen. Iets sleets. Afmeting: 200 x 140 cm. In redelijk/goede staat.