Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung gemberpotten met landschap decor. Eén goed, één maal haarlijn, één maal chips binnenrand. Afmeting: H 7 x Ø 6,7 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen platte schaal in bladvorm. Queng Lung. Afmeting: 20,5 x 15 x 2 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met krab, baars en steur decor. Met bodemmerk. Eén schotel minimale schilfers, rest goed. Afmeting: H 7 x Ø 13 cm. In goede staat.
Zes 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen schotels met tuin decor. Eén haarlijn. Minimale schilfers. Afmeting: Ø 13,7 cm. In goede staat.
Vijf Chinees porseleinen schotels. 18e - 19e Eeuw. Onder andere: zotjes in landschap/tuin/feniks decor. Enkele chip. Afmeting: Ø 10 - 11 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met kreeft/krab decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinese kraak-porseleinen Wanli schotel met coulissen/bloemvaas decor. 16e - 17e Eeuw. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede staat.