Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

49. Juliveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 juli 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Twee antieke tegeltableau's
Startprijs 350 EUR

Twee antieke 6-pas polychrome tegeltableau's met spreuken. 19e Eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 42 x B 57 cm. In redelijk/goede staat.

Duits Meissen deelservies
Resultaat: 300 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, tablet, acht ontbijtborden, negen kop en schotels. Minimale beschadiging mogelijk...

Duits Meissen deelservies
Resultaat: 250 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies met decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: theekan, melk/suiker set, zes kop en schotels, vaas, tablet, zes gebaksborden. Minimale chip mogelijk. A...

Duits Meissen deelservies
Resultaat: 275 EUR

Duits porseleinen Meissen deelservies. Decor Weinlaub. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: mokka-kan, schaal, twee roomkannen, sauciere, vier petit four schalen, vier grote borden, vier kleine borde...

Grote antieke Delftse plaquette
Resultaat: 450 EUR

Grote antieke Delftse polychrome fayence plaquette met datering 1793. Verso ijspret met vele figuren. Afmeting: H 57 x B 48 cm. In goede staat.

Twee tegeltableau's
Startprijs 170 EUR

Twee antieke 6-pas Hollandse tegeltableau's naar schilderijen van Otto Eerelman. Circa 1900. Vier tegels beschadigd. Afmeting: 44 x 29 cm. In redelijke staat.

Majolica zuil
Startprijs 120 EUR

Originele antieke majolica piedestal. Jugendstil. Circa 1900. Genummerd. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.

Meissen chocolade schenkkan
Startprijs 500 EUR

18e Eeuwse Duitse Meissen porseleinen chocolade-schenkkan met floraal decor. Marcolini. Tuit voorzien van messing. Restauraties. Afmeting: 18 x 25 x Ø 11 cm. Verder in goede staat.

Frans Limoges inktstel
Startprijs 300 EUR

Frans Limoges porseleinen inktstel met floraal/goud decor en bronzen houder. 20e Eeuw. Afmeting: 9 x 30 x 13 cm. In goede staat.

Duits Meissen figuur, Mops hond
Startprijs 300 EUR

Duits Meissen figuur. Mops hond. 20e Eeuw. Afmeting: 4 cm. In goede staat.

3-Delig klokkenstel
Startprijs 2.400 EUR

Kapitaal antiek bronzen klokkenstel met Delfts-blauwe fayence. Met leeuwenkoppen en draken. Circa 1800. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 74 - 83 cm. In goede staat.

Italiaanse schaal
Startprijs 120 EUR

18e Eeuws Italiaans fayence schaal met Romeins figuur met lyra en Korinthische zuil. Afmeting: H 10 x Ø 30 cm. In goede staat.

Majolica buste
Resultaat: 160 EUR

Oude majolica buste. Arabier met tulband. 20e Eeuw. Afmeting: 48 x 32 x 20 cm. In goede staat.

Zeldzame Dresden porseleinen Foo-hond
Startprijs 500 EUR

Zeldzame grote Duitse Dresden porseleinen Foo-hond met gouden halsband. Genummerd C.62671. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x 31 x 17 cm. In goede staat.

Delfts blauwe klok
Startprijs 475 EUR

19e Eeuwse Delfts-blauwe fayence cartel wandklok. Rococo-stijl. Gemerkt V.D. Floraal/landschap decor. Met achtdaags Frans uurwerk, halfuur-slag op bel. Afmeting: 48 cm. In goede staat.

Twee Delftse borden Ø 22,5 cm.
Startprijs 400 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Eén bord met lichte randglazuur schade. Afmeting: Ø 22,5 cm. In goede staat.

6-Pas tegeltableau
Startprijs 600 EUR

Zes 18e - 19e eeuwse Hollandse wandtegels in lijst. Haven afbeelding. Enkele chips. Afmeting: H 39 x B 25 cm. In redelijk/goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 32 cm.
Resultaat: 425 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence knobbelvaas met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Resultaat: 375 EUR

Lot Herend porseleinen kop en schotels met zeldzaam decor van hazelnoten, radijs, kersen, insecten, paddestoelen, aardbei, floraal en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: vier mocca kop e...

Velsen vaas, H 12 cm.
Startprijs 600 EUR

Hollandse keramieken Velsen blokjes vaas. Art Deco. Schilder V.V. - K.T.P. Afmeting: H 12 x Ø 15 cm. Minimale chip. In goede staat.

Velsen vaas, H 18 cm.
Startprijs 250 EUR

Hollandse keramieken Velsen bolvaas met structuur en geel glazuur. Art Deco. Nr. 172. Letter A. Afmeting: H 18 x Ø 18 cm. In goede staat.

Majolica vaas
Resultaat: 100 EUR

Oude majolica vaas met floraal/half naakte vrouw decor. Jugendstil. 20e Eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Majolica bloempot Ø 29 cm.
Startprijs 70 EUR

Antieke majolica bloempot met eenden en kippen in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 23 x Ø 29 cm. In goede staat.

Twee majolica bloempotten
Startprijs 70 EUR

Twee antieke majolica bloempotten. Jugendstil. Circa 1910. Floraal decor. Genummerd. Eén haarlijn. Afmeting: 16 - 18 cm. In redelijk/goede staat.