Engelse mahoniehouten hoekvitrinekast met bandintarsia. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 190 x 69 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten dubbelgebogen barok commode met bronzen beslag en klauwpoten. Sloten missen. Afmeting: 70 x 100 x 65 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten boekenmolen met intarsia. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Eén spijl gebroken. Afmeting: 86 x 45 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten etagere-wandtafel met lade. Circa 1860. Afmeting: 86 x 80 x 34 cm. In goede staat.
19e Eeuwse wortelnoten wandtafel. Afmeting: 79 x 36 x 72 cm. In goede staat.
Oostenrijkse octagonale tafel met intarsia + lade. Deels vruchtenhout. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 97 x 97 cm. In goede staat.
Twee notenhouten bijzettafels met marmeren blad. Stijlmeubels. Tweede helft 20e eeuw. Eén blad gerepareerd. Afmeting: 50 x 52 x 37 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhout gestoken armleunstoel met velours stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 100 x 80 x 83 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten empire tafel. Circa 1820. Lichte beschadigingen. Afmeting: 75 x 134 x 100 cm. In goede staat.