Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-

Veiling op donderdag 8 april 2021 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

12 Villeroy en Boch onderzetters
Resultaat: 60 EUR

Twaalf antieke Jugendstil Majolica onderzetters met vernikkelde omranding. Villeroy en Boch Dresden. Circa 1905. Drie onderzetters met haarlijnen. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese waterpot
Startprijs 150 EUR

Chinese waterkom met geisha's in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 8,5 x Ø 17 cm. In goede staat.

17e Eeuwse baardmankruik
Resultaat: 275 EUR

17e Eeuwse Duitse baardmankruik met medaillon uit Frechen. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 31 x Ø 22 cm. In redelijke staat.

Chinese dekseldoos
Startprijs 100 EUR

Grote Chinese handbeschilderde spaanhouten dekseldoos. 20e Eeuw. Afmeting: 34 x Ø 42 cm. In goede staat.

2 Chinese cups
Resultaat: 400 EUR

Twee Chinees porseleinen cups met tekst en tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 6,6 cm. In goede staat.

9 Koraal doodshoofden
Resultaat: 60 EUR

Negen bamboekoralen doodshoofden aan een koord met kraal. Grootte ca 30 mm. In goede staat

Zilveren broche met groene steen
Resultaat: 90 EUR

Grote zilveren broche, 800/000, met groene steen. Ovaal gecontourneerde broche met een rand versierd met roosjes. In het midden de broche zit een ovaal geslepen groene steen. 60x44mm. Totaal ca 16,2 g...

Grote Chinese Familie Rose bloempot Ø 46,5 cm.
Startprijs 350 EUR

Grote Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met floraal en vlinder decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 33,5 x Ø 46,5 cm. In goede staat.

Antieke haardset, 1900
Resultaat: 150 EUR

Antieke messing haardset met vuurbokken. Circa 1900. Afmeting: 20 - 66 cm. In goede staat.

Chinese dekselkom Ø 10,5 cm.
Startprijs 500 EUR

Zeldzame Chinees porseleinen dekselkom met Familie Rose, floraal/goud/karaktertekens decor. Met bodemrand. Afmeting: H 9 x Ø 10,5 cm. In goede staat.

Twee 18e eeuwse M.O.L. schalen
Resultaat: 100 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse porseleinen ovale schalen. Oud Loosdrecht M.O.L. Met floraal en goud decor. Chips. Afmeting: 21 - 35 cm. In redelijke staat.

Kinderspeelgoed (30-er jaren)
Resultaat: 45 EUR

Kinderspeelgoed uit de 30-er jaren. Koffiemolen van ijzer met keramiek. Gemerkt Olly. Afmeting: 14 x 6 x 6 cm. In goede staat.

Chinese Familie Noir kom Ø 15 cm.
Startprijs 250 EUR

Chinees porseleinen Familie Noir kom met floraal decor en goudrand. Met bodemmerk. Afmeting: H 6 x Ø 15 cm. In goede staat.

Antieke Tichelaar wandplaquette
Startprijs 150 EUR

Grote antieke Makkumer fayence Tichelaar wandplaquette met polychrome wintergezicht. Circa 1900 of later Afmeting: H 38 x B 32 cm. In goede staat.

3 Chinese Imari schotels Ø 23 cm.
Resultaat: 170 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Enkele chips. Afmeting: Ø 22,5 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuws porselein
Resultaat: 60 EUR

Twee delen 19e eeuws porselein. (1) Kratervaas met landschap en goud decor, circa 1820. (2) Schenkkan met jacht en goud decor, circa 1820. Afmeting: H 17 - 20 cm. In goede staat.

Witgouden hanger met saffier en diamant
Resultaat: 125 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met saffier en diamant. Rozethanger met 9 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,75 ct en een rand met 8 singlecut geslepen diamanten, totaal ca 0,08 ct. ø 14 mm. ca 3,1 ...

Schwarzwalder kapstok
Resultaat: 50 EUR

Schwarzwalder houtgestoken kapstok met later borduur. Eikenblad decor. Afmeting: 41 x 45 x 6 cm. In goede staat.