Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

48. Aprilveiling 2021

AD-  

Veiling vanaf donderdag 8 april 2021 van 10:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Veiling
3090 Resultaten
Kavel: 5547

Vergulde karaf, 1940

Startprijs 20 EUR

Vergulde mondgeblazen glazen karaf met handbeschilderd floraal decor en 1 glas. Circa 1940. Afmeting: 10 - 37 cm. In goede staat.


Kavel: 2381

Sigarentrommel

Startprijs 25 EUR

Antieke Hollandse blikken kruideniers sigarendroogtrommel met opschrift. Circa 1910. Afmeting: 23 x 36 x 23 cm. In goede staat.


Kavel: 2389

Plaquette, Maria

Startprijs 25 EUR

Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas
Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.


Kavel: 2713

Tien medailles

Startprijs 25 EUR

Tien oude DDR medailles. Afmeting: 8 x 6 x 1 cm. In goede staat.


Kavel: 574

Hanger rookkleurig kristal

Startprijs 30 EUR

Grote hanger met gefacetteerde driehoekige kristallen steen met rookkleur, voorzien van een zilver gerhodineerd hangeroog. 925/000. 5x4,5cm. In goede staat


Kavel: 619

Zilver vergulde ring met oranje steen

Startprijs 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia's. Ring met een peervormige rozet, in het midden een peervormig geslepen oranje zirconia. daaromheen een rand met 14 gefacetteerde zirconia;s. ø kop 23x20mm...


Kavel: 765

Armband met white heart kralen en zilver

Startprijs 30 EUR

Armband van white heart kralen, ø 6 mm, bevestigd aan een zilveren olijfvormige sluiting. 925/000. 21 cm. In goede staat


Kavel: 834

Zilveren collier met filigrainhanger

Startprijs 30 EUR

Zilveren collier met hanger, 833/000, Grof collier met een filigrainhanger, gemaakt van een halve gesp, gecontourneerd model versierd met knoppen. 8x6cm. Lengte collier 65 cm. Totaal ca 42 cm. In goed...


Kavel: 2341

2 Tafellampen

Startprijs 30 EUR

Twee chroom metalen tafellampen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.


Kavel: 2383

Antieke plaquette, 1900

Startprijs 30 EUR

Antieke gipsen gepolychromeerde religieuze plaquette. Circa 1900. Enkele beschadigingen. Afmeting: 44 x 27 x 5 cm. In redelijke staat.


Kavel: 2388

2 Delen Jugendstil

Startprijs 30 EUR

Twee delen Jugendstil. Circa 1915. Bestaande uit: notenhouten handspiegel + plated hengselschaal. Afmeting: 28 - 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2394

Japanse lakwerk sieradenkist

Startprijs 30 EUR

Japanse lakwerk sieradenkist met speelwerk. Met decor van pauwen in landschap. Afmeting: 11 x30 x12 cm. In goede staat.


Kavel: 2398

3 Boeddha figuren

Startprijs 30 EUR

Drie grote boeddha figuren van kunststof. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 - 66 cm. In goede staat.


Kavel: 6177

Vier antieke Engelse borden Ø 20,5 cm.

Startprijs 30 EUR

Vier antieke Engelse keramieken borden. Answorth Bros Hanley. Chinoiserie decor. Afmeting: Ø 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6200

5x Engels bisquit porselein

Startprijs 30 EUR

Vijf delen Engels bisquit porselein. Wedgwood Engeland. 20e Eeuw. Bestaande uit: vier schalen + dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 12 cm. In goede staat.


Kavel: 326

Strooibus met zilver

Startprijs 35 EUR

Antieke acht-vlaks geslepen strooibus, voorzien van slijpsel in ruitvorm en waaierslijpsel met 835/000 zilveren montuur met kabelrand en zilveren dop met parelrand. MT.: B. Born - Amsterdam. Circa 185...


Kavel: 695

Zilveren choker met kunststof

Startprijs 35 EUR

Artistieke zilveren choker, 925/000, zilveren gourmet collier met in het midden een kunststof V-vormig gedeelte versierd met een organische zilveren element.. Breedte 28 mm. 42 cm. ca 20,8 gram. In go...


Kavel: 741

Zilveren hanger met zirconia

Startprijs 35 EUR

Zilveren hanger, 925/000, met zirconia. Vierhoekige hanger met een rand bezet met zirconia's en in het midden een grote vierhoekig, trapsgewijs geslepen zirconia, 16x15 mm. Met royaal hangeroog. ca. 1...


Kavel: 815

Lot byoux sieraden

Startprijs 35 EUR

Lot byoux sieraden met o.a. een armband en oorclips met parelmoer mozaïek, colliers en broches


Kavel: 2159

Klokconsole met intarsia

Startprijs 35 EUR

19e Eeuwse klokconsole met intarsia. Stukje fineerschade bij zijkant. Afmeting: 29 x 18 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 3021

Poppenwagen met porseleinen handvat.

Startprijs 35 EUR

Oude poppenwagen met pitriet en porseleinen handvat 2e helft 20e eeuws, 70x76x40 in goede staat


Kavel: 3601

Antieke Duitse reiswekker

Startprijs 35 EUR

Antieke Duitse messing reiswekker. Circa 1900. Functie niet getest. Afmeting: 8 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.


Kavel: 4217

Hutkoffer

Startprijs 35 EUR

Antieke vurenhouten hutkoffer met ijzeren banden, ca 1900. 60x100x47cm. In goede staat.


Kavel: 208

Zes zilveren borrellepels

Startprijs 40 EUR

Zes zilveren borrellepeltjes, 925/000, met gecontourneerde gegraveerde steel. MT.: Niekerk, Schoonhoven. ca 42 gram. 9 cm. Nieuw


Kavel: 298

Schaal met zilver

Startprijs 40 EUR

Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde schaal met omgeslagen rand met bewerking voorzien van een beugel met parelrand. ø28x19cm. Enkele minimale chips langs de rand, verder in goede sta...


Kavel: 620

Double armband

Startprijs 40 EUR

Brede double armband, voorzien van 18kt vergulding, gevlochten, iets verlopend model voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 12-22mm. De armband is voorzien van een bewerking. Lengte 20 cm. In goe...


Kavel: 621

Choker met parels en double

Startprijs 40 EUR

Collier van parels met in het midden een V-Vormig bewerkt element voorzien van parels en zirconia's. Het collier is voorzien van een goud op zilveren sluiting met parel. lengte 45 cm. ø parel 7 mm. In...


Kavel: 764

Grof gitten collier

Startprijs 40 EUR

Collier van 25 grote gefacetteerde gitten, ø15 mm. Zonder sluiting.


Kavel: 785

Zilveren ring met champagne kleurige zirconia

Startprijs 40 EUR

Grote zilveren ring, 925/000, met zirconia. Ring met een grote ovaal gecontourneerde zetkast bezet met een grote champagne kleurige zirconia, trapgewijs geslepen. Groote 26x18mm. ca 18,2 gram. Nieuw


Kavel: 799

Lot colliers

Startprijs 40 EUR

Lot met diverse colliers, onder andere met rozenkwarts en copal. al dan niet met sluiting. In redelijk goede staat.


Kavel: 803

Collier van barnsteen

Startprijs 40 EUR

Collier van getrommelde barnstenen, verlopend in grootte aan een zilveren veeroog. 7-18mm. ca 66 gram. 42 cm.


Kavel: 818

2 Zilveren chokers

Startprijs 40 EUR

Lot met 2 zilveren chokers; een zilver gerhodineerde choker, 835/000 met cobracollier en in het midden een bladvormig element bezet met 6 blauwe stenen, 41 cm, en een gepunnikt collier met daaraan een...


Kavel: 1293

Monogram P.M. 1933

Startprijs 40 EUR

Monogram P.M. 1933. 4/10 Handdruk Michel. Stilleven. Houtsnede op papier. Afmeting: H 27 x B 20,5 cm. In goede staat.


Kavel: 1307

C. de Zeeuw, Riviergezicht met ruiter en windmolen

Startprijs 40 EUR

C. de Zeeuw. Circa 1930. Riviergezicht met ruiter en windmolen. Gouache op papier. Afmeting: H 28 x B 38 cm. In goede staat.


Kavel: 2167

Antieke barometer

Startprijs 40 EUR

Antieke notenhouten gesneden barometer. Floraal + gebouw. Hollands opschrift. Circa 1920. Afmeting: 58 cm. In goede staat.


Kavel: 2229

2 Koffiesmorren

Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse messing koffiesmorren, kopergenageld. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2242

Design dressboy

Startprijs 40 EUR

Moderne design dressboy van chroom. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 117 cm. In goede staat.


Kavel: 2262

Indonesische schaal + waaier

Startprijs 40 EUR

Antieke Indonesische messing gegraveerde schaal met swastika's en Wajang-achtige figuren/boscage decor. Circa 1900. Daarbij een Indonesische waaier. Circa 1930. Afmeting: 21 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2263

Drie dekseldozen met Arabisch opschrift

Startprijs 40 EUR

Drie grote houten dekseldozen met Arabisch opschrift. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 39 cm. In goede staat.


Kavel: 2269

Metalen wapenschild

Startprijs 40 EUR

Metaal gegoten Hollands wapenschild. 'Je Maintiendrai Hofleverancier'. 21e Eeuw. Afmeting: 47 x 44 x 3 cm. In goede staat.


Kavel: 2304

Lot antiek tin (5x)

Startprijs 40 EUR

Vijf delen antiek tin. 18e - 19e Eeuw. 1x Kwispedoor. 4x Tinnen borden. Afmeting: Ø 20 - 28 cm. In goede staat.


Kavel: 2317

Lot antiek devotia (2x)

Startprijs 40 EUR

Twee delen antiek devotia. 1x kopergeslagen wandreliëf Jezus Christus. 1x Messing heilig kruis met Corpus Christi + Imri. Afmeting: 37 - 53 Ø. In goede staat.


Kavel: 2323

Twee-delige terracotta stoof

Startprijs 40 EUR

Twee-delige terracotta stoof. Leeftijd
Afmeting: 20 x Ø 24 cm. In goede staat.


Kavel: 2351

Bronzen kandelaar

Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse kerkelijke kaarskandelaar van messing. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.


Kavel: 2362

Twee antieke plaquettes

Startprijs 40 EUR

Twee antieke plaquettes. 1x Eikenhout gestoken, 19e eeuw. 1x Bronzen hondenkop op eiken, circa 1900. Afmeting: 23 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 3007

Antiek kinderservies

Startprijs 40 EUR

Antiek kinderservies met katten decor. Bestaande uit: Theepot, melk + suiker set, zes kopjes, vijf schotels + tablet. Twee kopjes gelijmd, één kopje haarlijn, twee kopjes heel, schotels goed. Afmeting...


Kavel: 4160

Karrenbok

Startprijs 40 EUR

Decoratieve, zachthouten, gebeitste karrenbok. 20e Eeuw. Afmeting: 103 x 32 x 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5082

Antiek bronzen figuur, Zittend meisje met hoed

Startprijs 40 EUR

Antiek bronzen figuur. Zittend meisje met hoed. Ongesigneerd. Afmeting: H 5,5 cm. In goede staat.