Twee kleine zilveren broekstukken, 833/000, voorzien van een rijkswapen welke erg is afgesleten. ø 45mm, (kindermodel). MT.: C. Wendels, Middelburg, jl.:Y: 1833. totaal ca 26 gram. In redelijk goede s...
Klein zilveren dienblad, 800/000, rechthoekig model voorzien van een rand metr koorddecor en schelpen op de hoeken. 25x16x0,8cm. ca 265 gram. In goede staat.
Twee werken van Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte composities. Olieverf op paneel. Afmeting: H 48 x B 63 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen trekpot met landschap/Foo-hond decor. Afmeting: 10,5 x 16 x Ø 9 cm. In goede staat.
Zilveren pepermuntdoos, 833/000, vierkant gecontourneerd model versierd met floraal graveerwerk. MT.: C.Monteban, Schoonhoven jl.: k: 1869. 5x5x1,6cm. ca 28 gram. Minimale deukjes. In goede staat
Maarten Krabbé. 1868 - 1931. Drie etsen betreffende bevrijding. (1) Victorie 1945. (2) Des duivels bouwwerk stort ineen 1945. (3) Hier is London 1939 - 1945. Etsen op papier. Afmeting: 32 x 21 cm. In ...
Italiaanse Capodimonte piedestal met bloempot. San Marino. Met renaissance figuren/goud decor. 20e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 116 x Ø 27 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse bijbel met 585/000 geelgouden slot. Leeuwarden A. Jongbloed. Circa 1900. Afmeting: 12 x 8 x 3,5 cm. In goede staat.
J.P. Molenaar. 1914 - 1989. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Perzische porseleinen bolvaas met floraal decor + houtgestoken console. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenvaas in vlammenzee decor. Afmeting: H 24,7 cm. In goede staat.
Drie delen zilver, 833/000, met een roomlepel met een ronde bak en een gecontourneerde steel, MT.: G.Hofman Kollum, jl.:S:1902, en 2 vorkjes met een figuur van Jan van Schaffelaar. 15 cm. MT.: Bijkamp...
18e Eeuwse Chinees porseleinen pattipan met floraal decor. Gecontourneerd. Afmeting: 3,5 x 14 x 17,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met blauw glazuur en karper/steur decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 25,4 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen schalen. 1x Geisha in tuin decor, met bodemmerk. 1x Konijn in tuin decor, met bodemmerk. Minimale randglazuur schade. Afmeting: Ø 9 - 10,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1925. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Reismes in schede met zilver, 833/000. Mes met wapen van Leiden en een zilveren greep en versierd met graveerwerk geplaatst in een schede met hoorn afgezet met zilver. 20 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd? 19e Eeuw. Hollandse School. Romantisch wintergezicht met ijspret bij stad. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 33 cm. In redelijke staat.
Monogram C. Dov.? 19e Eeuw. 19e Eeuwse geschilderde voorstelling naar Gerard Dou. Olieverf op paneel. Afmeting: H 22 x B 17,5 cm. In goede staat.
Vier antieke Hollandse Petrus Regout Maastricht keramieken bloempotten met floraal decor. Circa 1890. Afmeting: H 16 x Ø 16 cm. In goede staat.
Antieke zilveren Birmese offerschaal, puur zilver, Een prachtig gedreven schaal gedecoreerd met Hindoeïstische taferelen, met wijnstokken, paard en wagen en figuren die offers brengen aan Shiva, Gemer...
Zilveren Friese brandewijnkom, 833/000, ovaal gedreven model versierd met krullen en floraal decor. Voorzien van ovale horizontaal geplaatst grepen met cherubijnenkopjes. MT.: A. de Haas, Sneek, jl.:s...
Twee zilveren pronklepels, 925/000, met een peervormige bak met florale versiering en een deels getorste steel bekroond met een jonkheer of een jonkvrouw. Vervaardigd in Hanau, Duitsland, In Engeland ...
Kleine Hollandse wortelnoten staande klok. Christiaan Huygens. Met kwartier-slag, dag aanduiding, datum aanduiding, maand aanduiding + wereldtijd aanduiding op verschillende wereldplaatsen + maanstand...
Tien Hollandse wandtegels. 18e - 19e Eeuw. Divers. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Lot met diverse zilveren tasbeugels, bestaande uit 3 gecontourneerde tasbeugels voorzien van graveerwerk, 833/000, uit 1879,1906 en 1914, en een portemonnee uit zilver, 800/000. Totaal ca 117 gram. 5-...
Lot schaalmodel auto's in originele verpakking. Ferrari Collezione Classico Shell. Afmeting: 12 - 34 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws 12-pas tegeltableau met blauw/wit windmolen decor. Twee tegels gelijmd. Afmeting: H 52 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse lepels rond model met kam. een lepel 21 cm voorzien van initialen DS en een lepel 19,5cm. Totaal ca 100 gram. In goede staat
Zes delen divers porselein/keramiek. Eerste helft 20e eeuw. Bestaande uit: Drie tazza's, gemerkt. Onder andere; Bavaria, Tirschenreuth, Creil, Monterbrau Paris. Eén schaal, onduidelijk. En twee verdee...
19e Eeuwse Engelse keramieken wandplaquette met landschap decor. Trentham Hall Staffordshire. S. Fielding & Co. Railway pottery Stoke on Kent 1893. Afmeting: 49 x 38 x 3 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig polychrome Delfts fayence kaststel met landschap decor van Porceleyne Fles schilder J 3/4 A. Delft. Beschadigingen. Afmeting: H 26 - 35 cm. In matig/redelijk staat.
Zeldzaam 22-delig, 19e eeuws, Hollands handbeschilderd servies met diverse landschappen en figuren decors. In sepia kleuren. Bestaande uit: comfoor, suikerpot, 9 kop en schotels, 15 losse schotels, ko...
Antiek porseleinen inktstel. Figurengroep. Afneembaar. Twee-delig. Daaronder inktstel. Blindmerk. Moeder met kind en hond. Afmeting: 20 x 18 x 14 cm. In goede staat.
Oostenrijkse Majolica vaas. Amfora Fayence Wien met goud fazant. Jugendstil. Circa 1900. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 18e Eeuw. 1x Trekpot met watervogels/floraal decor. 1x Schenkkan met watervogels/floraal decor. Eén deksel niet origineel. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Chinees porseleinen drakenschotel met donker paars glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 17,9 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Chinees porseleinen vleesschaal met Queng Lung/tuin met kraanvogels decor. Twee mininale chips. Afmeting: 29 x 21,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pattipan met gecontourneerde omranding, floraal/goud/geisha decor. Afmeting: 14 x 12,5 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Vijf 19e eewse Chinees porseleinen Familie Rose kommen met floraal decor. Twee grote kommen; één met haarlijnen + chip, en één met chips. Drie kleine kommen; één met chip, één met chips, één gaaf. Afm...
Chinees porseleinen vaas met geisha en zotjes in tuin decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 13,5 cm. In goede staat.
H.J. van Wijngaarden. 1906 - 1986. Hollands havengezicht langs de IJssel bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 90 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen draken cachépot met floraal decor. Afmeting: H 39 - Ø 36 cm. In goede staat.
Drie 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met diverse vissoorten en krab decor. Met vier tekens bodemmerk. Drie kopjes minimale chips. Twee schotels beschadigd. Eén schotel haarlijn. E...
Chinees porseleinen drakenschotel met oker glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 19,4 cm. In goede staat.
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Groot kleed, veelal blauw, met in het midden diverse bloem decors. Afmeting: 237 x 170 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch tapijt. Veelal rood met in het midden een medaillon. Afmeting: 196 x 132 cm. Rand gerafeld. In redelijke staat.
Chinees porseleinen celadon schaal in bladvorm, met gouden tekst + bodemmerk. Afmeting: 19 x 21 x 3 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen kom met rondom figuren in tuin decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 18,7 cm. In goede staat.
Antiek ? handgeknoopt Perzisch kleed met floraal decor. Rood/blauw/zwart. Scheurtje rand + iets sleets. Afmeting: 170 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Indonesische houtgestoken schaakstukken + schaakbord. 20e Eeuw. Afmeting: 3 - 10 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese Kantonees porseleinen bloempot met onderschotel. Familie Rose figuren/goud decor. Afmeting: H 17 x Ø 25 cm. In goede staat.
Grote messing Neo Renaissance-stijl wandlamp met ranken en leeuwenkop. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Heilige Maria bij kathedraal. Porselein of glas ? Handbeschilderd. In eikenhouten lijst. Afmeting: H 37 x B 27 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen kommen met Amsterdams' bont decor. Kleine kom heeft haarlijnen, andere goed. Afmeting: Ø 11,5 - 14,5 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen vaas met fruitboom/vleermuis decor. Bodemmerk . Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Tien delen divers oud/antiek Chinees jade. Onder andere; amuletten, scepter et cetera. Afmeting: 5 - 10 cm. In goede staat.
Duits eikenhouten wandrek met houder. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 102 x 39 cm. In goede staat.
Drie antieke houtgesneden kurken. Oude man, kabouter en vrouw. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten handgepolitoerde penantkast met robbelijsten. Was ooit buffet. Afmeting: 86 x 87 x 47 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met robijn en zirconia. Ring met opstaande randen voorzien van een railzetting met robijnen en zirconia's, allen vierkant geslepen. breedte 5,5 mm. ø 57, ca 2,8 gram. Als nie...
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse historisme compositie-metalen wandbarometer met engelen en fratz. Circa 1880. Afmeting: 36 x 25 x 7 cm. In goede staat.
Antieke messing Jugendstil jardiniere met floraal/snoek decor. Circa 1900. Met zinken binnenbak. Afmeting: 14 x 25,5 x 19 cm. In goede staat.
Willem III, 1880 penantkast. Deels wortelnoten, origineel beslag en sloten. Blad haarlijnen. Afmeting: B 78 x H 80 x D 41 cm. In redelijk/goede staat.
Lot zilveren sieraden, ring met bladmotief voorzien van zirconia's, breedte 7 mm. Thomas Sabo, ø56 en een zilveren gerhodineerde ring met grote zirconia, ø 50, en een paar oorringen met lijnenbewerkin...
Geelgouden collier met hanger, 585/000, bezet met een roosgeslepen diamant. Een fijn gourmetcollier met een grote gouden spiegelchatonhanger, met ronde rand, bezet met een roosgeslepen diamant 9x7,8mm...
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse neo renaissance kapstok met vier tegels ingelegd. 19e Eeuw. Afmeting: 24 x 79 x 13 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Vier grote antieke messing pannen met hengsels. 19e Eeuw. Afmeting: Ø 22 - 34 cm. In goede staat.
Twee antieke dienbladen. 1x 19e Eeuw, met diverse houtsoorten en intarsia. 1x Kopergeslagen, circa 1920. Afmeting: 49 - 55 cm. In goede staat.
Antieke Chinese of Japanse houtgesneden dekseldoos met floraal/figuren voorstelling. Zachthout. Circa 1920. Afmeting: 13 x 31 x 21 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met opaal en diamant. Ring met een grote ovale rozet in het midden bezet met een blauwe opaal triplet en daaromheen een rand met 18 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,72...
Zilveren gerhodineerd collier, 925/000, gemaakt uit ronde zetkasten bezet met rond gefacetteerde zirconia's. Breedte 6 mm. lengte 42 cm. ca 32 gram. Als nieuw
Collier van bloedkoralen met geelgouden sluiting, 585/000.Collier van ronde bloedkoralen, ø 5mm, bevestigd aan een zeskantige sluiting. 45 cm. In goede staat
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Twee antieke Engelse mahoniehouten spiegels met bandintarsia. Kapspiegel + wandspiegel. Circa 1900. Afmeting: 46 - 60 cm. In goede staat.