L. Hoffmann. 20e Eeuw. Wintergezicht met ijspret. Olieverf op paneel. Afmeting: H 38 x B 48 cm. In goede staat.
Twee moderne gekleurde glazen herten figuren. 21e Eeuw. Afmeting: H 30 - 32 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken op tinnen schaal. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13 x B 18 cm. In goede staat.
Moderne glazen fruitschaal in Murano-stijl. Meerkleurig. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 32 x 45 x 19 cm. In goede staat.
Twee grote moderne glazen vazen. Gekleurd. In Millefiori-stijl. 21e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Lot kristal met zilver, Kristallen strooier op zilveren voet met zilveren strooidop, ø6x16cm, wat scheef, een kristallen mosterdpot met deksel voorzien van een zilveren knop, ø7x15cm en een kristallen...
Twee antieke Hollandse achter-glas-schilderijen. De Samaritaan + Elias. Religieus. Afmeting: 36 - 43 cm. In goede staat.
Wim Izaks, '88. 1950 - 1989. De adjudant en haar hond. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 50 cm. In goede staat.
Zes 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met peterselie en Lange Lijs decor. Met vier tekens bodemmerk. Eén kop gelijmd. Afmeting: 5,5 x Ø 13 cm. In goede staat.
Paul Bodifee. 1866 - 1930. Deventer School. Landschap met knotwilgen en boerderij. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met cranberry-kleurig glazuur + zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 9 x Ø 10 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse houtgestoken religieuze Maria beelden. 1x Lindenhout, hand mist. 1x Eikenhout. Afmeting: H 19 - 29 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur. Gesigneerd. L.F. Thiermann. 19e - 20e Eeuw. Boeren jongen met handen in zak. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose bord met kippen in landschap/goud decor. Zeer gedetailleerd. Afmeting: Ø 23,2 cm. In goede staat.
Bronzen beeld door Marianne Houtkamp op zwart marmeren voet. Thema Afrikaanse krijger. Met boek van Marianne Houtkamp. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Ruurd Elzer, 1960. 1915 - 1995. Bosgezicht. Olieverf op papier. Afmeting: H 55 x B 45 cm. In goede staat.
Willem C. Rip. 1856 - 1922. Hollands landschap met melkende boer en boerin. Olieverf op paneel. Afmeting: H 23 x B 28,5 cm. In goede staat.
Groot bronzen masker met zwart marmeren sokkel. Albert Schweitzer. 21e Eeuw. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
van Noort. 21e Eeuw. Strandgezicht Zandvoort met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. 1x Landschap met pagode decor, haarlijn + chip. 1x Kang Xi, figuren decor, 1x randschade, zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 25 - 27 cm. In redelijke staat.
Hollandse bronzen Zuiderzee botter op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 44 x 31 x 13 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl bronzen neushoorn met zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 21 x 30 x 13 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Familie Verte schotel met figuren in landschap decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 31,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met floraal/fruit/vleermuizen decor. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 23,5 cm. In goede staat.